Przygotowanie i przeprowadzenie cyklu szkoleń online dla kadry podmiotów ekosystemu innowacji oraz młodych naukowców Pomorza Zachodniego
WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00239820
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00239820/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-12 13:02
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d5b0e852-13f6-427c-be59-4e93b385b060
- Identyfikator
- 8512871498
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi e-learningUsługi szkoleniowe
Wykonawcy
3 przyznane
EduAI+ -Jakub KrężelKatowice, PL · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00239820 z dnia 2026-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie i przeprowadzenie cyklu szkoleń online dla kadry podmiotów ekosystemu innowacji oraz młodych naukowców Pomorza Zachodniego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811683876
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-421
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: +48 914542833
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@wzp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wzp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.zp.wzp.pl/pn/UMWZ/demand/254309/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowanie i przeprowadzenie cyklu szkoleń online dla kadry podmiotów ekosystemu innowacji oraz młodych naukowców Pomorza Zachodniego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5b0e852-13f6-427c-be59-4e93b385b060
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239820
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00027159/29/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.36 Organizacja cyklu szkoleń i warsztatów dla centrów transferu technologii, doktorantów, kół naukowych, regionalnych centrów nauki, nauczycieli. Forma zajęć: stacjonarnie oraz on-line
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FEPZ.01.04-IZ.00-0001/242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00603788
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOiRZL.II.272.91.2025.PB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I - Zorganizowanie i przeprowadzenie cyklu szkoleń dla kadry Centrów Transferu TechnologiiUczestnikami szkoleń będą pracownicy lub współpracownicy jednostek lub komórek organizacyjnych działających przy lub w ramach uczelni lub instytucji naukowych, których głównym celem jest wspieranie transferu wyników badań naukowych i prac rozwojowych do gospodarki oraz komercjalizacja technologii.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80420000-4 - Usługi e-learning
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 91380,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II - Zorganizowanie i przeprowadzenie cyklu szkoleń dla kadry Centrów NaukiUczestnikami szkoleń będą pracownicy lub współpracownicy podmiotów będących stowarzyszeniem lub fundacją lub instytucją publiczną lub samorządową jednostką organizacyjną lub komórką organizacyjną samorządu terytorialnego promującą nowoczesną komunikację naukową, których głównym przedmiotem i celem działalności jest rozbudzanie zainteresowania nauką w społeczeństwie, popularyzacja nauki, inicjowanie debat na tematy naukowe, wspieranie samodzielnego uczenia się, uzupełnianie i wspomaganie systemu edukacji formalnej.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80420000-4 - Usługi e-learning
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 91560,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie i przeprowadzenie cyklu szkoleń dla doktorantów oraz studentów - członków kół naukowych zachodniopomorskich uczelniUczestnikami szkoleń będą osoby posiadające status studenta i będące członkami kół naukowych działających na danej uczelni lub osoby posiadające status doktoranta w szkole doktorskiej działającej w ramach uczelni rozumianej zgodnie z ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dnia 20 lipca 2018 r. (Dz.U. 2024 r. poz. 1571 ze zm.), która ma swoją siedzibę lub oddział na obszarze województwa zachodniopomorskiego.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80420000-4 - Usługi e-learning
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 82175,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46759,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 51900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EduAI+ -Jakub Krężel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL9542891980
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wartości Części, o których mowa w punktach 4.5.5) wynosi:Część I – 91 380,00 zł, w tym wartość zamówienia podstawowego 45 690,00 zł oraz wartość zamówienia o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP 45 690,00 zł,
Część II – 91 560,00 zł, w tym wartość zamówienia podstawowego 45 780,00 zł oraz wartość zamówienia o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP 45 780,00 zł,
Część III – 82 175,00 zł, w tym wartość zamówienia podstawowego 41 087,50 zł oraz wartość zamówienia o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP 41 087,50 zł.
| 2026-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |