„Remont ścian i sufitów oraz posadzek w salach lekcyjnych oraz ścian na korytarzach w Szkole Podstawowej Nr 21 w Jaworznie, ul. Zwycięstwa 30 ”

MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00240041
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00240041/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-12 13:47
Lokalizacja
Jaworzno, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-002df82c-c68e-436d-9c1b-22bf2d901ba1
Identyfikator
6320009448
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty malarskieKładzenie i wykładanie podłóg

Wykonawcy

1 przyznane

MAŁGORZATA KLUŹRadom, PL · lot 0
242 310 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00240041 z dnia 2026-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont ścian i sufitów oraz posadzek w salach lekcyjnych oraz ścian na korytarzach w Szkole Podstawowej Nr 21 w Jaworznie, ul. Zwycięstwa 30 ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271076830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zacisze Boczna 3

1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: remonty@mzopow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzopow.jaworzno.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-002df82c-c68e-436d-9c1b-22bf2d901ba1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont ścian i sufitów oraz posadzek w salach lekcyjnych oraz ścian na korytarzach w Szkole Podstawowej Nr 21 w Jaworznie, ul. Zwycięstwa 30 ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-002df82c-c68e-436d-9c1b-22bf2d901ba1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240041

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025943/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont ścian i sufitów oraz posadzek w salach lekcyjnych oraz remont ścian na korytarzach w budynku Szkoły Podstawowej Nr 21 w Jaworznie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00058136

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OW.VII.260.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 236200,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont ścian i sufitów oraz posadzek w salach lekcyjnych oraz ścian na korytarzach w Szkole Podstawowej Nr 21 w Jaworznie, ul. Zwycięstwa 30.
Zakres remontu obejmuje:
- ściany, sufity - sale lekcyjne nr 12, 18, 24, 25, pokój nauczycielski, biblioteka, sanitariat na
I piętrze, korytarze,
- posadzki – sale nr 18, 22, 24, 25, gabinet dyrektora, pokój nauczycielski,
- elektrykę – sanitariat na I piętrze, pokój nauczycielski, sala 18,
- wymianę drzwi – sala lekcyjna nr 18 i 12,
- płytki – sala nr 12,
- roboty murowe – sala nr 12, 18.
Przedmiot umowy obejmuje:
Malowanie ścian i sufitów: zeskrobanie i zmycie starej farby ze ścian i sufitów, przecieranie na ścianach
i sufitach, gruntowanie podłoży, dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi, dwukrotne malowanie farbami olejnymi, zeskrobanie łuszczącej się farby, odbicie tynków, skucie nierówności na ścianach, wykonanie tynków renowacyjnych, uzupełnienie tynków po demontażu odbojnic, montaż odbojnic, demontaż i montaż tablic, wykucie kratek wentylacyjnych i obsadzenie nowych kratek, zabezpieczenie okien i podłóg folią.
Posadzki: rozebranie podłogi z płyt pilśniowych i legarów, zerwanie listew przyściennych, zerwanie posadzki z PCV i posadzki dywanowej, wymiana płyt OSB i legarów, wyrównanie podłoży, gruntowanie podłoży, wykonanie warstw wyrównujących pod wykładziny, położenie wykładzin homogenicznych wraz ze zgrzewaniem, wymiana progów drzwiowych, zerwanie posadzek cementowych, nacięcie podłoża, wykonanie warstw wyrównawczych i wykonanie wzmocnienia powierzchni betonowych, gruntowanie podłoża, położenie posadzki z płytek wraz z cokołem.
Murarskie: wycięcie miejsca w podłodze pod ścinkę działową, wykonanie ścianki z bloczka z betonu komórkowego, wykucie strzępi w ścianie, uzupełnienie oraz wykonanie tynków, wywiezienie i utylizacja gruzu.
Stolarka drzwiowa: demontaż skrzydeł drzwiowych, wykucie z muru ościeżnic, skucie nierówności, montaż ościeżnic wraz z uszczelnieniem ościeżnic , montaż skrzydeł drzwiowych, uszczelnienie ościeżnic, dwukrotne malowanie farbą olejną stolarki drzwiowej wywiezienie i utylizacja gruzu.
Roboty instalacyjne – elektryczne: odłączenie przewodów o przekroju żył do 2.5 mm2, demontaż opraw oświetleniowych, przygotowanie podłoża pod osprzęt instalacyjny, wykonanie i zaprawianie bruzd, położenie przewodów kabelkowych, sprawdzenie stanu izolacji induktorem,, pomiar natężenia oświetlenia.
zgodnie z:
1.Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych dotycząca „ Remont ścian i sufitów oraz posadzek w salach lekcyjnych oraz ścian na korytarzach w Szkole Podstawowej Nr 21 w Jaworznie,
ul. Zwycięstwa 30 ”” stanowiącą Załącznik Nr 1 do SWZ,
2. Przedmiarem robót „ Remont ścian i sufitów oraz posadzek w salach lekcyjnych oraz
ścian na korytarzach w Szkole Podstawowej Nr 21 w Jaworznie, ul. Zwycięstwa 30 ”
stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ,
3. Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239093,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 459052,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 242310,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA HURT-POL Małgorzata Kluź

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9481059105

7.3.3) Ulica: Tartaczna 16/18b

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 242310,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-06-26 do 2026-08-21

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane