Usługa prania dla Zakładu Karnego w Przytułach Starych
Zakład Karny w Przytułach Starych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00240129
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00240129/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-12 14:04
- Lokalizacja
- Przytuły Stare, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4bf1df58-7a4b-422e-b934-4bf3759fdb77
- Identyfikator
- 7582352403
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi prania i czyszczenia na sucho
Wykonawcy
1 przyznane
MICHAŁ GRZELCZAKŁomża, PL · lot 0
224 819,4 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00240129 z dnia 2026-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa prania dla Zakładu Karnego w Przytułach Starych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Przytułach Starych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146283080
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 32
1.5.2.) Miejscowość: Przytuły Stare
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-411
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 764 42 23
1.5.8.) Numer faksu: 029 764 89 29
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_przytuly_stare@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa prania dla Zakładu Karnego w Przytułach Starych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4bf1df58-7a4b-422e-b934-4bf3759fdb77
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240129
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00119834/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługa prania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DKW.2232.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 411782,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa prania zwykłego
4.5.3.) Główny kod CPV: 98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 224819,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 354978,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 224819,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JMG PRALNIA WODNA MICHAŁ GRZELCZAK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7182138439
7.3.3) Ulica: ul. Nowogrodzka 41
7.3.4) Miejscowość: Łomża
7.3.5) Kod pocztowy: 18-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 224819,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-05-04 do 2027-04-30| 2026-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |