KPN/10/2026 Dostawa fabrycznie nowych słupków metalowych
Karkonoski Park Narodowy z siedzibą w Jeleniej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00240338
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00240338/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-12 14:48
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d44b002-8b6c-42f0-9d28-789ee4d622ba
- Identyfikator
- 6112725303
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Słupy stalowe, słupy i pale
Wykonawcy
4 przyznane
EURO-WIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarzyce, PL · lot 0
59 458,2 PLNEURO-WIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarzyce, PL · lot 1
41 549,4 PLNEURO-WIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarzyce, PL · lot 2
59 458,2 PLNEURO-WIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarzyce, PL · lot 3
72 891,52 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00240338 z dnia 2026-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
KPN/10/2026 Dostawa fabrycznie nowych słupków metalowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Karkonoski Park Narodowy z siedzibą w Jeleniej Górze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021781314
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Cieplicka 196
1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-570
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: (075) 75 537 26
1.5.8.) Numer faksu: (075) 756099113
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kpnmab.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kpnmab.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2d44b002-8b6c-42f0-9d28-789ee4d622ba1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
KPN/10/2026 Dostawa fabrycznie nowych słupków metalowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d44b002-8b6c-42f0-9d28-789ee4d622ba
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240338
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074801/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa fabrycznie nowych słupków metalowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175573
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KPN/10/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PAKIET NR IZakup wraz z dostawą 2 000 szt. fabrycznie nowych słupków metalowych typu PRERIA lub równoważne o wysokość 250 cm, zawinięty ceownik (profil otwarty w kształcie litery C) o wymiarach około 5 cm x 3 cm, grubość ścianki 1,5 mm, posiadający system otworków i języczków do zagięcia z drutem siatki, nacięcia co 10 cm po jednej stronie i na przemian z otworami, wykonany z ceowników metalowych ze stali pokrytej powłoką antykorozyjną z cynku zwiększającą trwałość słupka.
Zamówienie obejmuje całość kosztów realizacji zamówienia w tym dostawę oraz rozładunek przedmiotu zamówienia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia:
Karkonoski Park Narodowy, ul. Myśliwska 9a, 58-570 Jelenia Góra
4.5.3.) Główny kod CPV: 44212220-7 - Słupy stalowe, słupy i pale
4.5.5.) Wartość części: 63511,12 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PAKIET NR IIzakup wraz z dostawą fabrycznie nowych słupków metalowych typu PRERIA lub równoważne w ilości 1200 szt., o wysokość 270 cm, zawinięty ceownik (profil otwarty w kształcie litery C) o wymiarach 50 mm x 30 mm, grubość ścianki 2 mm, posiadający system otworków i języczków do zagięcia z drutem siatki, nacięcia co 10 cm po jednej stronie i na przemian z otworami, wykonany z ceowników metalowych ze stali zwykłej pokrytej powłoką antykorozyjną z cynku zwiększającą trwałość słupka.
Zamówienie obejmuje całość kosztów realizacji zamówienia w tym dostawę oraz rozładunek przedmiotu zamówienia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia:
Karkonoski Park Narodowy, ul. Myśliwska 9a, 58-570 Jelenia Góra
4.5.3.) Główny kod CPV: 44212220-7 - Słupy stalowe, słupy i pale
4.5.5.) Wartość części: 43902,44 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PAKIET NR IIIzakup wraz z dostawą 2000 szt. fabrycznie nowych słupków metalowych typu PRERIA lub równoważne, o wysokości 250 cm, zawinięty ceownik (profil otwarty w kształcie litery C) o wymiarach 5 cm x 3 cm, grubość ścianki 1,5 mm, posiadający system otworków i języczków do zagięcia z drutem siatki, nacięcia co 10 cm po jednej stronie i na przemian z otworami, ilość uchwytów na siatkę (języczków) 21 szt., wykonany z ceowników metalowych ze stali pokrytej powłoką antykorozyjną z cynku zwiększającą trwałość słupka.
Zamówienie obejmuje całość kosztów realizacji zamówienia w tym dostawę oraz rozładunek przedmiotu zamówienia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia:
Karkonoski Park Narodowy, ul. Myśliwska 9a, 58-570 Jelenia Góra
4.5.3.) Główny kod CPV: 44212220-7 - Słupy stalowe, słupy i pale
4.5.5.) Wartość części: 63511,12 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PAKIET NR IVZakup wraz z dostawą 2 460 szt. fabrycznie nowych słupków metalowych typu PRERIA lub równoważne o wysokość 250 cm, zawinięty ceownik (profil otwarty w kształcie litery C) o wymiarach około 5 cm x 3 cm, grubość ścianki 1,5 mm, posiadający system otworków i języczków do zagięcia z drutem siatki, nacięcia co 10 cm po jednej stronie i na przemian z otworami, wykonany z ceowników metalowych ze stali pokrytej powłoką antykorozyjną z cynku zwiększającą trwałość słupka.
Zamówienie obejmuje całość kosztów realizacji zamówienia w tym dostawę oraz rozładunek przedmiotu zamówienia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia:
Karkonoski Park Narodowy, ul. Myśliwska 9a, 58-570 Jelenia Góra
4.5.3.) Główny kod CPV: 44212220-7 - Słupy stalowe, słupy i pale
4.5.5.) Wartość części: 78118,68 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59458,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59458,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59458,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EURO-WIN Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 685-23-39-123
7.3.3) Ulica: Warzyce 582
7.3.4) Miejscowość: JASŁO
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59458,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41549,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41549,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41549,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EURO-WIN Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 685-23-39-123
7.3.3) Ulica: WARZYCE 582
7.3.4) Miejscowość: JASŁO
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41549,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59458,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59458,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59458,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EURO-WIN Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 685-23-39-123
7.3.3) Ulica: WARZYCE 528
7.3.4) Miejscowość: JASŁO
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59458,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72891,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72891,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72891,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EURO-WIN Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 685-23-39-123
7.3.3) Ulica: Warzyce
7.3.4) Miejscowość: Jasło
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72891,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2026-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |