Odbudowa drogi gminnej 363901K Soskówka w km 0+390 - 1+190 w miejscowości Ochotnica Dolna
Gmina Ochotnica Dolna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00240405
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00240405/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-12 15:05
- Lokalizacja
- Ochotnica Dolna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a9c1733a-e68b-4110-b4ad-0028db985dac
- Identyfikator
- 7352834179
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00240405 z dnia 2026-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa drogi gminnej 363901K Soskówka w km 0+390 - 1+190 w miejscowości Ochotnica Dolna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ochotnica Dolna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892587
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dłubacze 160
1.5.2.) Miejscowość: Ochotnica Dolna
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-452
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ochotnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ochotnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12857301.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbudowa drogi gminnej 363901K Soskówka w km 0+390 - 1+190 w miejscowości Ochotnica Dolna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9c1733a-e68b-4110-b4ad-0028db985dac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240405
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00121087/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Odbudowa drogi gminnej 363901K Soskówka w km 0+390 - 1+190 w miejscowości Ochotnica Dolna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175733
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie Odbudowy drogi gminnej 363901K Soskówka w km 0+390 - 1+190 w miejscowości Ochotnica Dolna, Gmina Ochotnica Dolna.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
a) Roboty przygotowawcze – ścinanie poboczy.
b) Podbudowa górna grubości 15cm – 3300m2
c) Roboty nawierzchniowe jezdni - wiążąca gr. 5cm + ścieralna 4cm - 800mbx3,00m+rozjazd w lewo na końcu 60m2 = 2460m2
d) Pobocza obustronne szerokości 0,50m. + poszerzenia na zjazdach.
e) Oczyszczenie, pogłębienie i wyprofilowanie rowu.
f) Wymiana przepustu rurowego fi 60cm, długości 6mb - na końcu w km 1+187.
g) Montaż barier drogowych.
h) Montaż wodościeków poprzecznych typu Aco-drain lub równoważnych D400 o szer. zewn. 40cm i wysokości 40/50cm - 5 sztuk.
i) Wykonanie studni wlotowych z osadnikiem i przekryciem krata spawaną - 2 studnie o wym. wew. 1,0x1,0m z dostosowaniem do rury i dochodzących rowów.
j) Wykonanie studni wlotowych z osadnikiem i przekryciem krata spawaną - 1 studnia o wym. wew. 1,2x1,2m z dostosowaniem do rury i dochodzących rowów.
k) Wykonanie ścianki czołowej wraz ze skrzydełkami na wlocie do przepustu.
l) Stabilizacja skarp płytami betonowymi ażurowymi - wybrane odcinki na średnią wysokość 120cm.
Uwaga:
Szczegółowy zakres oraz ilość robót określa przedmiar robót. W gestii Wykonawcy pozostaje dokonanie oględzin przedmiotowego odcinka drogowego w terenie, w celu rzetelnego skalkulowania oferty cenowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 565565 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 781069,62 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 565565 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo- Mostowe "LIMDROG" sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371878261
7.3.3) Ulica: ul. matki Boskiej Bolesnej 87
7.3.4) Miejscowość: Limanowa
7.3.5) Kod pocztowy: 34-600
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 565565 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31| 2026-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |