Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Przebudowa ul. Gołębiej w Górze”
GMINA MIEDŹNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00240438
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00240438/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-12 15:15
- Lokalizacja
- Miedźna, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-292d47da-e1e4-4ec7-a9a9-928b06e231cd
- Identyfikator
- 6381642424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00240438 z dnia 2026-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Przebudowa ul. Gołębiej w Górze”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEDŹNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258291
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wiejska 131
1.5.2.) Miejscowość: Miedźna
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-227
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@miedzna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miedzna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miedzna.logintrade.net/zapytania_email,230207,35a86121a1442f3c933982d985470e3d.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Przebudowa ul. Gołębiej w Górze”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-292d47da-e1e4-4ec7-a9a9-928b06e231cd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240438
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034618/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach zadania "Przebudowa ul. Gołębiej w Górze"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224852
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.3.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn.: „Przebudowa ul. Gołębiej w Górze” oraz uzyskanie ostatecznego pozwolenia na budowę wydanego przez Starostę Pszczyńskiego / zaświadczenia o braku sprzeciwu do zgłoszenia robót wydanego przez Starostę Pszczyńskiego.
Szczegółowy zakres niniejszego zamówienia został ujęty i opisany w OPZ – załącznik nr 4 do SWZ który wraz z załącznikiem nr 2 do SWZ – wzór umowy, stanowi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2026-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |