Konserwacja grobowca Rodziny Lejów na cmentarzu Podgórskim tzw. Nowym w Krakowie, ul. Wapienna 13, kw. VIII, rząd płn, grób nr 6 (A-1429/M).
Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00511459
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00511459/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-23 12:43
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bfaece56-31e7-48fa-b142-9dab2507fc6f
- Identyfikator
- 6762590500
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00511459 z dnia 2024-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Konserwacja grobowca Rodziny Lejów na cmentarzu Podgórskim tzw. Nowym w Krakowie, ul. Wapienna 13, kw. VIII, rząd płn, grób nr 6 (A-1429/M).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387817787
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rakowicka 26
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-510
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zck-krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zck-krakow.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja grobowca Rodziny Lejów na cmentarzu Podgórskim tzw. Nowym w Krakowie, ul. Wapienna 13, kw. VIII, rząd płn, grób nr 6 (A-1429/M).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfaece56-31e7-48fa-b142-9dab2507fc6f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00511459
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym ( P-9/TP/2024 ) nie zostały złożone żadne oferty na ww. zadanie (część 1 postępowania) – co stanowi okoliczność przewidzianą w art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tj.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.), dla udzielenia zamówienia z wolnej ręki.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-37e1c365-0780-413d-902c-287b73efcff2
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P–13/WR/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 70317,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest Konserwacja grobowca Rodziny Lejów na cmentarzu Podgórskim tzw. Nowym w Krakowie ul. Wapienna 13, kw. VIII, rząd płn, grób nr 6 (A-1429/M).
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
3.2.1. Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 4 do IWZ),
3.2.2. Przedmiarze (załącznik nr 5 do IWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 111192,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOLIDIA Mateusz Bąk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6861632006
7.3.3) Ulica: Zygmunta Glogera 57/42
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-222
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 111192,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-29| 2024-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |