Modernizacja Ewidencji Gruntów i Budynków dla obrębu Lisie Pole

POWIAT GRYFIŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00240719
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00240719/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-13 08:04
Lokalizacja
Gryfino, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e621fb2a-7707-40fc-b404-f3ce37f11f7f
Identyfikator
8581563280
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sporządzania mapUsługi pomiaroweUsługi fotogrametryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00240719 z dnia 2026-05-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja Ewidencji Gruntów i Budynków dla obrębu Lisie Pole

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT GRYFIŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811683965

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sprzymierzonych 4

1.5.2.) Miejscowość: Gryfino

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gryfino.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gryfino.powiat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gryfino_powiat

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Ewidencji Gruntów i Budynków dla obrębu Lisie Pole

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e621fb2a-7707-40fc-b404-f3ce37f11f7f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240719

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036352/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Modernizacja EGIB w zakresie ewidencji gruntów, obręb Lisie Pole, gmina Chojna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224026

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.272.2.5.2026.SD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są prace geodezyjne polegające na przeprowadzeniu modernizacji ewidencji gruntów i budynków w zakresie granic działek ewidencyjnych i konturów użytków gruntowych oraz weryfikacji i uzupełnienia danych opisowych i atrybutów obrębu Lisie Pole na podstawie Opisu Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ) stanowiącego załącznik nr 8 do SWZ wraz z załączonym do niego Projektem Modernizacji (tylko w odniesieniu do obrębu ewidencyjnego Lisie Pole, a także z wyłączeniem punktu VI Projektu dotyczącego terminów realizacji poszczególnych etapów prac)
2. Szczegółowy Zakres prac przedstawiony jest w załączniku nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71355000-1 - Usługi pomiarowe

71355100-2 - Usługi fotogrametryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
2026-05-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi