Remont i modernizacja lokali mieszkalnych w budynkach przy ulicy Zamurowej 5 m 4, Mickiewicza 27 m 3, Rynek Trybunalski 4 m 4, Rwańskiej 1/3 m 9, Placu Czarnieckiego 9 m 3 w Piotrkowie Trybunalskim

TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00240795
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00240795/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-13 08:28
Lokalizacja
Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5108c802-4845-4008-84e1-7d93c5add5a2
Identyfikator
7712281594
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskieInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne gazoweRoboty balkonoweRoboty rozbiórkoweInstalowanie ścianek działowychRoboty murarskie i murowe

Wykonawcy

3 przyznane

MIGBUD Wojciech MigałaPiotrków Trybunalski, PL · lot 0
197 395,63 PLN
MIGBUD Wojciech MigałaPiotrków Trybunalski, PL · lot 1
353 537,45 PLN
MIGBUD Wojciech MigałaPiotrków Trybunalski, PL · lot 2
142 518,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00240795 z dnia 2026-05-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i modernizacja lokali mieszkalnych w budynkach przy ulicy Zamurowej 5 m 4, Mickiewicza 27 m 3, Rynek Trybunalski 4 m 4, Rwańskiej 1/3 m 9, Placu Czarnieckiego 9 m 3 w Piotrkowie Trybunalskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590638145

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja 3 Maja 31

1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44732370

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tbs.piotrkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: tbs.piotrkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1280934

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i modernizacja lokali mieszkalnych w budynkach przy ulicy Zamurowej 5 m 4, Mickiewicza 27 m 3, Rynek Trybunalski 4 m 4, Rwańskiej 1/3 m 9, Placu Czarnieckiego 9 m 3 w Piotrkowie Trybunalskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5108c802-4845-4008-84e1-7d93c5add5a2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240795

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00164808

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ER/3121/8/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 690816,17 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu i modernizacji lokali mieszkalnych w budynkach w Piotrkowie Trybunalskim, zgodnie z dokumentacją techniczną, przedmiarem robót i Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót. Zamówienie obejmuje w szczególności roboty polegające na:
ul. Zamurowa 5 m 4 w Piotrkowie Trybunalskim
- wymianie podłóg
- wymianie stolarki drzwiowej i okiennej wraz z ościeżnicami
- malowanie ścian
- roboty tynkarskie
- wymianie wewnętrznej instalacji zimnej wody i kanalizacji sanitarnej wraz z wymianą urządzeń sanitarnych i armatury
- wymianie wewnętrznej instalacji elektrycznej wraz z osprzętem
- wymianie instalacji centralnego ogrzewania i wewnętrznej instalacji gazu wraz z niezbędną armaturą i robotami towarzyszącymi
- remont balkonu
- roboty rozbiórkowe
- roboty porządkowe
ul. Mickiewicza 27 m 3 w Piotrkowie Trybunalskim
- wymianie i remoncie podłóg
- wymianie stolarki drzwiowej wraz z ościeżnicami
- malowanie ścian
- roboty tynkarskie
- wymianie wewnętrznej instalacji zimnej wody i kanalizacji sanitarnej wraz z wymianą urządzeń sanitarnych i armatury
- wymianie wewnętrznej instalacji elektrycznej wraz z osprzętem
- wymiana instalacji centralnego ogrzewania i gazowej wraz z niezbędną armaturą i robotami towarzyszącymi
- roboty rozbiórkowe
- roboty porządkowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45262900-0 - Roboty balkonowe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.5.) Wartość części: 200541,92 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu i modernizacji lokali mieszkalnych w budynkach w Piotrkowie Trybunalskim, zgodnie z dokumentacją techniczną, przedmiarem robót i Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót. Zamówienie obejmuje w szczególności roboty polegające na:
Rynek Trybunalski 4 m 4 w Piotrkowie Trybunalskim
- wymianie i remoncie podłóg
- wzmocnienie stropu
- wymianie stolarki drzwiowej i okiennej wraz z ościeżnicami,
- roboty tynkarskie
- malowanie ścian
- wymianie wewnętrznej instalacji zimnej wody i kanalizacji sanitarnej wraz z wymianą urządzeń sanitarnych i armatury
- wymianie wewnętrznej instalacji elektrycznej wraz z osprzętem
- wymianie instalacji centralnego ogrzewania i wewnętrznej instalacji gazu wraz z niezbędną armaturą i robotami towarzyszącymi
- roboty rozbiórkowe
- roboty porządkowe
ul. Rwańska 1/3 m 9 w Piotrkowie Trybunalskim
- wymianie i remoncie podłóg
- wykonanie ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych
- wzmocnienie stropu
- wymianie stolarki drzwiowej i okiennej wraz z ościeżnicami,
- roboty tynkarskie
- malowanie ścian
- wymianie wewnętrznej instalacji zimnej wody i kanalizacji sanitarnej wraz z wymianą urządzeń sanitarnych i armatury
- wymianie wewnętrznej instalacji elektrycznej wraz z osprzętem
- wymianie instalacji centralnego ogrzewania i wewnętrznej instalacji gazu wraz z niezbędną armaturą i robotami towarzyszącymi
- roboty rozbiórkowe
- roboty porządkowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

4.5.5.) Wartość części: 344985,06 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu i modernizacji lokali mieszkalnych w budynkach w Piotrkowie Trybunalskim, zgodnie z dokumentacją techniczną, przedmiarem robót i Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót. Zamówienie obejmuje w szczególności roboty polegające na:
Plac Czarnieckiego 9 m 3 w Piotrkowie Trybunalskim
- wymianie i remoncie podłóg
- wykonanie ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych
- wzmocnienie stropu
- wymianie stolarki drzwiowej wraz z ościeżnicami
- roboty tynkarskie
- malowanie ścian
- wymianie wewnętrznej instalacji zimnej wody i kanalizacji sanitarnej wraz z wymianą urządzeń sanitarnych i armatury
- wymianie wewnętrznej instalacji elektrycznej wraz z osprzętem
- wymianie instalacji centralnego ogrzewania i wewnętrznej instalacji gazu wraz z niezbędną armaturą i robotami towarzyszącymi
- roboty rozbiórkowe
- roboty porządkowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

4.5.5.) Wartość części: 145289,19 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 197395,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 204533,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 197395,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MIGBUD Wojciech Migała

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712645348

7.3.3) Ulica: Zakole 14

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

7.3.5) Kod pocztowy: 97-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 197395,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 353537,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 353537,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 353537,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MIGBUD Wojciech Migała

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712645348

7.3.3) Ulica: ul. Zakole 14

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

7.3.5) Kod pocztowy: 97-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 353537,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 142518,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 149598,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 142518,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MIGBUD Wojciech Migała

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712645348

7.3.3) Ulica: ul. Zakole 14

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

7.3.5) Kod pocztowy: 97-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 142518,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane