Remont i przebudowa budynku szatni stanowiącego zaplecze boiska sportowego do piłki nożnej w miejscowości Wielkanoc

Gmina Gołcza

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00241002
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00241002/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-13 09:28
Lokalizacja
Gołcza, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a903fb4-c389-46c8-a57d-8ee2fa6dd430
Identyfikator
6591545880
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty malarskieRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW KOTJędrzejów, PL · lot 0
261 399,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00241002 z dnia 2026-05-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa budynku szatni stanowiącego zaplecze boiska sportowego do piłki nożnej w miejscowości Wielkanoc

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gołcza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555921

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gołcza 80

1.5.2.) Miejscowość: Gołcza

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-075

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@golcza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.golcza.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/golcza

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i przebudowa budynku szatni stanowiącego zaplecze boiska sportowego do piłki nożnej w miejscowości Wielkanoc

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a903fb4-c389-46c8-a57d-8ee2fa6dd430

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241002

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00077320/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Remont i przebudowa budynku szatni stanowiącego zaplecze boiska sportowego do piłki nożnej w miejscowości Wielkanoc

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189540

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 253728,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania pn. „Remont i przebudowa budynku szatni stanowiącego zaplecze boiska sportowego do piłki nożnej w miejscowości Wielkanoc”.

Zakres robót obejmuje w szczególności:
1. Roboty rozbiórkowe istniejących elementów budynku, w tym pokrycia dachowego, konstrukcji dachu, posadzek, okładzin ściennych oraz stolarki,
2. Wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu wraz z obróbkami blacharskimi oraz systemem odwodnienia,
3. Wykonanie nowych warstw posadzkowych wraz z izolacjami oraz okładzinami z płytek,
4. Wykonanie okładzin ściennych z płyt gipsowo-kartonowych oraz sufitów podwieszanych,
5. Wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
6. Wykonanie robót malarskich,
7. Modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej wraz z montażem armatury i przyborów sanitarnych,
8. Modernizację instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem i osprzętem,
9. Wykonanie izolacji przeciwwilgociowych i termicznych ścian fundamentowych oraz drenażu,
10. Wykonanie robót w strefie wejściowej, w tym nawierzchni z kostki brukowej oraz tarasu,
11. Uporządkowanie terenu po zakończeniu robót.

Przedmiot zamówienia został w sposób szczegółowy opisany w załączniku nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”, przedmiarze robót, dokumentacji rysunkowej oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45212170-8 - Roboty budowlane w zakresie budynków rozrywkowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45442100-8 - Roboty malarskie

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 261399,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 361505,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 261399,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JK-Bud Jarosław Kot

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6562241373

7.3.3) Ulica: ul. Batalionów Chłopskich 10

7.3.4) Miejscowość: Jędrzejów

7.3.5) Kod pocztowy: 28-300

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 261399,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane