Przebudowa i modernizacja budynku Przychodni SPZOZ w Łasinie dla potrzeb rehabilitacji medycznej
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. Macieja z Miechowa w Łasinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00241086
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00241086/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-13 09:47
- Lokalizacja
- Łasin, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49624c61-b5ff-4279-a670-8f00a96700be
- Identyfikator
- 8761984155
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00241086 z dnia 2026-05-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i modernizacja budynku Przychodni SPZOZ w Łasinie dla potrzeb rehabilitacji medycznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. Macieja z Miechowa w Łasinie
1.3.) Oddział zamawiającego: SP ZOZ Łasin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870250810
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Radzyńska 4
1.5.2.) Miejscowość: Łasin
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-320
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 564664203
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzozlasin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: spzozlasin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-49624c61-b5ff-4279-a670-8f00a96700be1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i modernizacja budynku Przychodni SPZOZ w Łasinie dla potrzeb rehabilitacji medycznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49624c61-b5ff-4279-a670-8f00a96700be
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241086
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00120198/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa i modernizacja budynku przychodni SPZOZ w Łasinie dla potrzeb rehabilitacji medycznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przebudowa i modernizacja budynku Przychodni SPZOZ w Łasinie dla potrzeb rehabilitacji medycznej nr FEKP.06.16-IZ.00-0006/252.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00199123
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 8/ZP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Realizacja przedmiotowego przedsięwzięcia jest częścią szerszej koncepcji przebudowy
i rozbudowy przychodni SPZOZ w Łasinie (załączono dokumentację projektową przebudowy i rozbudowy całej przychodni SPZOZ w Łasinie). W ramach przedmiotowego przedsięwzięcia ograniczono zakres jedynie do przebudowy niezbędnej do celów realizacji świadczeń z zakresu rehabilitacji medycznej co stanowi Przedmiar prac – załącznik nr 1 do SWZ.
Realizacja przewiduje szereg działań architektonicznych mających na celu poprawę dostępności do świadczeń medycznych z zakresu rehabilitacji medycznej, w tym:
- budowę platformy dźwigowej zapewniającej dostęp do I piętra budynku,
- dostosowane pomieszczenia WC, szerokie i niezastawione ciągi komunikacyjne wraz z zapewnionymi odpowiednimi otworami drzwiowymi, co zapewni wjazd nie tylko osobom z wózkach inwalidzkich, ale również z wózkami dziecięcymi, czy też osobom poruszającym się przy pomocy innego sprzętu wspierającego,
- przebudowę podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262700-8 - Przebudowa budynków
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający błędnie wskazał w SWZ 1 formę wznoszenia wadium do jest niezgodne z zapisami ustawy Prawo zamówień publicznych (art. 97 ust. 7 Pzp).W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postepowanie na postawie art. 255 ust.6.
| 2026-05-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |