EP/220/7/2026 Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-technicznej i kosztowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa części budynku „A” na potrzeby ...

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00241098
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00241098/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-13 09:49
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8bdda63d-fd1a-45a0-9314-88b5ba396539
Identyfikator
8512537954
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoNadzór nad robotami budowlanymiNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

SŁAWOMIR LENERSzczecin, PL · lot 0
715 860 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00241098 z dnia 2026-05-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
EP/220/7/2026 Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-technicznej i kosztowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa części budynku „A” na potrzeby ...

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie

1.3.) Oddział zamawiającego: SPWSZ w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000290274

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Arkońska 4

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 71-455

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 91 813 9075

1.5.8.) Numer faksu: 91 813 9079

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spwsz.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spwsz.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.spwsz.szczecin.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

EP/220/7/2026 Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-technicznej i kosztowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa części budynku „A” na potrzeby ...

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8bdda63d-fd1a-45a0-9314-88b5ba396539

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241098

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000249/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Opracowanie pełno-branżowej dokumentacji projektowo-technicznej i kosztowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa części budynku "A" na potrzeby Oddziału Onkologii ..

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00125530

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EP/220/7/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 568598,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-technicznej i kosztowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa części budynku „A” na potrzeby Oddziału Onkologii w SPWSZ w Szczecinie przy ul. Arkońskiej 4.
2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
4. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie z siedzibą przy ulicy Arkońskiej 4, 71-455 Szczecin w lokalizacji przy ul. Arkońskiej 4.
5. Wizja lokalna:
Zamawiający informuje, iż ze względu na specyfikę, złożoność oraz konieczność oceny istniejącego stanu miejsca realizacji zamówienia, wymaga od każdego Wykonawcy* odbycia obowiązkowej wizji lokalnej terenu planowanych robót budowlanych.
* osoba reprezentująca Wykonawcę zobowiązana jest przedłożyć upoważnienie Wykonawcy do uczestniczenia w jego imieniu w wizji lokalnej oraz dokument tożsamości
Wizja lokalna ma na celu umożliwienie Wykonawcy dokładnego zapoznania się z warunkami faktycznymi, stanem istniejącej infrastruktury, dojazdami oraz wszelkimi innymi okolicznościami mającymi wpływ na prawidłowe skalkulowanie ceny oferty oraz rzetelne wykonanie przedmiotu zamówienia. Zaleca się, aby Wykonawca sprawdził zgodność zakresu robót ujętych w dokumentacji ze stanem rzeczywistym.
Wizja lokalna odbędzie się w dniu 27.02.2026 r. Początek spotkania o godz. 10.00. Miejscem spotkania przedstawicieli Wykonawców z upoważnionym przedstawicielem Zamawiającego jest: Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpitala Zespolonego w Szczecinie, ul. Arkońska 4, przed wejściem głównym do budynku „A” (pod łącznikiem łączącym budynek „A” i „C”).
Odbycie wizji lokalnej zostanie potwierdzone pisemnie. Upoważniony przedstawiciel Zamawiającego wyda Wykonawcy "Potwierdzenie odbycia wizji lokalnej" (wzór potwierdzenia stanowi załącznik nr 9 do SWZ).
Złożenie oferty bez uprzedniego odbycia obowiązkowej wizji lokalnej skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18) ustawy PZP.
Wykonawcy proszeni są o wcześniejsze (min. w przededniu wizji lokalnej) awizowanie swojego przybycia osobie kontaktowej, co ułatwi Zamawiającemu organizację wizji lokalnej. Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: szcsawinski@spwsz.szczecin.pl lub karszostak@spwsz.szczecin.pl.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 715860 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 725700 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 715860 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Autorska Pracownia Architektoniczna architekt Sławomir Lener

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9551454339

7.3.3) Ulica: Inspektowa 5

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-220

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 715860 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-11

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi