Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych w ramach realizacji Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych na terenie Gminy Korzenna.
GMINA KORZENNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00511547
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00511547/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-23 12:58
- Lokalizacja
- Korzenna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5fab6ca8-bf8b-4399-afdd-624b79cb93c1
- Identyfikator
- 491892297
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00511547 z dnia 2024-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych w ramach realizacji Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych na terenie Gminy Korzenna.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORZENNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: KORZENNA 325
1.5.2.) Miejscowość: Korzenna
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-322
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18/4406610
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@korzenna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.korzenna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5fab6ca8-bf8b-4399-afdd-624b79cb93c11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych w ramach realizacji Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych na terenie Gminy Korzenna.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fab6ca8-bf8b-4399-afdd-624b79cb93c1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00511547
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059159/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych w ramach realizacji Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00480766
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy Pzp w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy Pzp.
Uzasadnienie faktyczne:
1)Zamówienie udzielane jest przez zamawiającego Gminę Korzenna, o którym mowa w art. 4 i art 5 ust.1 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Pzp), osobie prawnej – Przedsiębiorstwu Usług Komunalnych sp. z o.o. dalej: (PUK
Korzenna sp. z o.o.).: 2) Kontrolę prawną nad PUK Korzenna sp. z o.o. sprawuje Gmina Korzenna: 3) Ponad 90% działalności PUK Korzenna sp. z o.o. dotyczy zadań powierzonych przez Gminę Korzenna. 4) PUK Korzenna sp. z o.o. –
nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Korzenna Sp. Z .o.o. zostało powołane w celu realizacji zadań powierzonych przez Gminę Korzenna.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont dróg dojazdowych do gruntów rolnych w ramach realizacji Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych:
1. Remont drogi gminnej Koniuszowa nad Brzezinę koło Ruchałów i Kogutów nr działki 26/5 w miejscowości Koniuszowa w km 0+648,00 do 0+743,00, dł. 95 mb
2. Remont drogi gminnej nr 291322K „Lipnica Wielka Baranówka – Bania” nr działki 174, 326/2, 327/2, 368/2, 328/2, 329/2, 1022 w miejscowości Lipnica Wielka, w km 0+0,00 do km 0+300,00, dł. 300 mb
3. Remont drogi gminnej nr „Lipnica Wielka od Dziołowej do lasu koło Sternala” nr działki 712 w miejscowości Lipnica Wielka, w km 0+0,00 do km 0+073,00, dł. 73mb
4. Remont drogi gminnej nr 291365K Lipnica Wielka od Falkowej koło lasu Brzańskiego nr działki 1034 w miejscowości Lipnica Wielka, w km 0+465,00 do km 0+665,00, dł. 200mb
5. Remont drogi gminnej „Mogilno Łąki” nr działki 350/4, 351/3, 351/6, 352/2, 447/1 w miejscowości Mogilno, w km 0+216,00 do km 0+352,00 oraz 0+355 do km 0+373,00, dł. 154 mb
6. Remont drogi gminnej Posadowa Mogilska koło Jelenia i Siedlarza” nr działki 92/2, 114/2, 118/2 w miejscowości Posadowa Mogilska, w km 0+0,00 do km 0+270,00, dł. 270 mb.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH KORZENNA SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343282734
7.3.4) Miejscowość: MOGILNO
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 584168,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-04| 2024-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |