Przebudowa ul. Szarych Szeregów w Radomiu polegająca na budowie ścieżki pieszo-rowerowej

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00511572
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00511572/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-23 13:03
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bbb54bae-ebe0-49fe-9ac6-2e9ec98e40d6
Identyfikator
9482486246
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00511572 z dnia 2024-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Szarych Szeregów w Radomiu polegająca na budowie ścieżki pieszo-rowerowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141100028

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Romualda Traugutta 30/30A

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: (48) 365-46-52

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bbb54bae-ebe0-49fe-9ac6-2e9ec98e40d6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami i komunikacją

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. Szarych Szeregów w Radomiu polegająca na budowie ścieżki pieszo-rowerowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbb54bae-ebe0-49fe-9ac6-2e9ec98e40d6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00511572

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026275/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.39 Przebudowa ul. Szarych Szeregów w Radomiu polegająca na budowie ścieżki pieszo - rowerowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00406519

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.2603.53.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 694250,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ul. Szarych Szeregów w Radomiu polegająca na budowie ścieżki pieszo-rowerowej.
Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. ,,Budowa ścieżek rowerowych na ul. Energetyków, ul. Limanowskiego, ul. Okulickiego,
ul. Szarych Szeregów, ul. Piastowskiej”.
Zamówienie obejmuje:
- roboty rozbiórkowe, rozbiórki nawierzchni z elementów betonowych,
- wykonanie podbudowy: wykonanie koryta, warstwy odcinającej z piasku, warstwy wzmocnionego podłoża z CBGM, podbudowy z kruszywa,
- wykonanie nawierzchni ciągu pieszo-rowerowego z betonu asfaltowego,
- roboty wykończeniowe: zabezpieczenie istniejących kabli rurami osłonowymi, regulację wysokościową studni, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, wykonanie zieleni.
Zakres zamówienia: długość ścieżki pieszo-rowerowej = 0,463 km

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym bez negocjacji pn. Przebudowa ul. Szarych Szeregów w Radomiu polegająca na budowie ścieżki pieszo-rowerowej zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2024r., poz. 1320), ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W postępowaniu złożono siedem ofert. Zamawiający odrzucił sześć z nich. Jedyną ofertą, która spełnia warunki Zamawiającego jest oferta firmy: BUDROMEX RADOM Sp. z o.o., ul. Wolanowska 228, 26-600 Radom. Cena ww. oferty (750.534,93 zł) przewyższa środki przewidziane przez Zamawiającego (600.000,00 zł) na realizację ww. zamówienia. Nie jest możliwe zwiększenie środków do kwoty zaoferowanej przez ww. firmę.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 750534,93 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 750534,93 PLN

2024-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane