Poprawa efektywności energetycznej budynku Domu Ludowego w Jabłonicy wraz z instalacją OZE i modernizacją źródeł ciepła

GMINA SKOŁYSZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00241589
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00241589/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-13 11:31
Lokalizacja
Skołyszyn, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dde6ee4d-0bf1-49f5-b438-2b28611f5cb0
Identyfikator
6851651203
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty instalacyjne elektryczneOchrona odgromowaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalacje słoneczneAkumulatory elektryczneUsługi instalowania sprzętu sterowania energią elektrycznąSprzęt dla osób niepełnosprawnych

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ DEDODobrynia 89, PL · lot 0
565 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00241589 z dnia 2026-05-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynku Domu Ludowego
w Jabłonicy wraz z instalacją OZE i modernizacją źródeł ciepła

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKOŁYSZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440382

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Skołyszyn 12

1.5.2.) Miejscowość: Skołyszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-242

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@skolyszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.skolyszyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_skolyszyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej budynku Domu Ludowego
w Jabłonicy wraz z instalacją OZE i modernizacją źródeł ciepła

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dde6ee4d-0bf1-49f5-b438-2b28611f5cb0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241589

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00072698/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej wraz z montażem OZE na terenie gminy Skołyszyn

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021 – 2027, Priorytet FEPK.02 Energia i środowisko, Działanie FEPK.02.01 Poprawa jakości powietrza.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00153937

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPIR.271.1.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 576394,51 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem inwestycji jest termomodernizacja budynku Domu Ludowego
w Jabłonicy, posadowionego na działce nr ewid. 442/2 w miejscowości Jabłonica. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 423,41m2.
2) W ramach zadania planuje się: wykonanie nowych warstw izolacji termicznej na ścianach zewnętrznych i stropie (dachu budynku), ścianach fundamentowych- likwidujących mostki cieplne (termiczne), docieplenie dachu nad bryłą budynku, docieplenie kominów oraz wymianę stolarki okiennej nie spełniającej obecnie wymogów izolacyjności cieplnej, wymiana głównego źródła ciepła na pompę ciepła, wykonanie instalacji fotowoltaicznej (28 modułów, łączna moc instalacji 15,96kWp, montaż magazynu energii, na piętrze budynku-montaż 7 szt. klimatyzacji oraz rekuperacji (montaż 5 szt. rekuperatorów ściennych), montaż rolet zewnętrznych (fasadowych z siłownikiem), przedłużenie okapów oraz nową kolorystykę elewacji. Ma to na celu poprawę komfortu cieplnego budynku i ograniczenia zużycia energii.
3) Roboty obejmują inne roboty budowlane - towarzyszące oraz odtworzeniowe: instalacja odgromowa, przedłużenie okapów dachu nad główną bryłą budynku oraz wymiana podbitki, zadaszenie nad wejściem i OSP, rynny i rury spustowe, obróbki blacharskie, parapety wewnętrzne, parapety zewnętrzne, chodniki odbojowe, elementy umieszczone na elewacji, kraty okienne.
4) W ramach limitu zaplanowano również koszty związane z dostępnością do budynku, zgodnie ze standardami dostępności dla polityki spójności 2021-2027, tj.: dostarczenie i montaż oznakowań i sprzętu dla osób niepełnosprawnych dla budynku DL Jabłonica: 1 kpl.: mapa tyflograficzna (1 szt.), tablica z informacją pisaną i piktograficzną (1 szt.), oznakowanie pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych alfabetem Braiillea (12 tabliczek), linie naprowadzające, pole uwag, nakładki na poręcze schodów i pochylni (8szt.),tabliczki kierunkowe i oznaczenia ewakuacyjne w alfabecie Braillea (12 szt.), taśmy antypośligowe do oznaczenia pierwszego i ostatniego biegu schodów (2 taśmy), pętla indukcyjna (1 szt.), system call hear (1 szt.), schodołaz (1 szt.).
5. Zadanie należy wykonać w oparciu o posiadaną przez Zamawiającego dokumentację projektowo-kosztorysową dotyczącą termomodernizacji budynku Domu Ludowego w Jabłonicy, stanowiącą załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

09332000-5 - Instalacje słoneczne

31430000-9 - Akumulatory elektryczne

51112200-2 - Usługi instalowania sprzętu sterowania energią elektryczną

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 565800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 749685,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 565800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo Budowlana Michał Dedo

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6852233330

7.3.4) Miejscowość: Dobrynia 89

7.3.5) Kod pocztowy: 38-222

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 565800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane