Remont (modernizacja) ul. Sportowej wraz z przyległym placem parkingowym oraz remont (modernizacja) ul. Strzeleckiej w Złotym Stoku
GMINA ZŁOTY STOK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00511607
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00511607/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-23 13:10
- Lokalizacja
- Złoty Stok, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f745be7-538c-4e2f-8ab8-c6c9dab2a042
- Identyfikator
- 8871635183
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00511607 z dnia 2024-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont (modernizacja) ul. Sportowej wraz z przyległym placem parkingowym oraz remont (modernizacja) ul. Strzeleckiej w Złotym Stoku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZŁOTY STOK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718484
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 22
1.5.2.) Miejscowość: Złoty Stok
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-250
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748164164
1.5.8.) Numer faksu: 748164133
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@zlotystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zlotystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zlotystok.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont (modernizacja) ul. Sportowej wraz z przyległym placem parkingowym oraz remont (modernizacja) ul. Strzeleckiej w Złotym Stoku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f745be7-538c-4e2f-8ab8-c6c9dab2a042
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00511607
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00055416/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont (modernizacja) ul. Sportowej wraz z przyległym placem parkingowym oraz remont (modernizacja) ul. Strzeleckiej w Złotym Stoku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00461488
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z:
a) remontem ul. Sportowej wraz z przyległym placem parkingowym (dz. nr 377 i 381/2) o powierzchni około 1.700 m2, który jest użytkowany przez pojazdy osobowe, ciężarowe oraz specjalne,
b) remontem ul. Strzeleckiej na odcinku około 62 m (powierzchnia około 230 m2), która jest użytkowana przez pojazdy osobowe oraz specjalne.
2) Zadanie polega na wykonaniu kompleksowych robót budowlanych.
Głównym założeniem jest poprawa stanu technicznego oraz podwyższenie warunków komunikacyjno-transportowych z jednoczesną poprawą funkcjonalności istniejącego układu komunikacyjnego oraz bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego.
Ulica Strzelecki i Sportowa oraz przyległy do niej plac parkingowy znajdują się w Złotym Stoku, na terenie powiatu ząbkowickiego, w województwie dolnośląskim.
3) W zamierzeniu uwzględniono wykonanie następujących prac:
a) Na nawierzchni ul. Sportowej (około 842 m2) oraz przyległego placu parkingowego (około 859 m2):
- oczyszczenie placu mechanicznie,
- oczyszczenie placu z pyłu,
- uzupełnienie ubytków patcherem,
- wykonanie podwójnego nawierzchniowego utrwalenia grysem i emulsją,
- zawałowanie.
W miejscach ubytków:
- frezowanie powierzchni zapadniętych,
- uzupełnienie podbudowy,
- skropienie emulsją asfaltową 0,5 l/m2,
- położenie warstwy bitumicznej (4 cm z wałowaniem),
- skropienie emulsją asfaltową 0,5 l/m2,
- położenie warstwy bitumicznej 4 cm,
- zawałowanie,
- oblanie krawędzi asfaltem.
b) Na nawierzchni ul. Strzeleckiej (około 230 m2):
- oczyszczenie placu mechanicznie,
- oczyszczenie placu z pyłu,
- uzupełnienie ubytków patcherem,
- wykonanie podwójnego nawierzchniowego utrwalenia grysem i emulsją,
- zawałowanie.
4) Wykonawca zobowiązuje się do wykonania wszystkich robót niezbędnych w celu wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z dokumentacją techniczną, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, z zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, obowiązującymi przepisami, normami, uzgodnieniami, z zaleceniami inwestora oraz do oddania przedmiotu niniejszej Umowy Zamawiającemu, w terminie w niej uzgodnionym.
5) Przedmiot zamówienia musi być wykonany zgodnie z obowiązującymi na dzień odbioru końcowego przepisami i normami, a w szczególności z przepisami Prawa budowlanego.
Źródła finansowania zamówienia:
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg na rok 2024.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198459,02 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 197999,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 198459,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZPUH INSAND Józef Gruszecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8870002719
7.3.3) Ulica: Spacerowa
7.3.4) Miejscowość: Złoty Stok
7.3.5) Kod pocztowy: 57-250
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 198459,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 47 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |