Usługa najmu osi strzeleckich/strzelnic celem realizacji szkoleń dla funkcjonariuszy służby celno-skarbowej oraz na potrzeby rusznikarza w okresie 2026/2027 - Rejon warszawski I

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00241892
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00241892/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-13 12:35
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ff64ccc7-3227-44a8-904c-56c9fc4493ce
Identyfikator
5251007278
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi wynajmu lub sprzedaży obiektów budowlanychUsługi w zakresie bezpieczeństwa, prawa i porządku publicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00241892 z dnia 2026-05-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa najmu osi strzeleckich/strzelnic celem realizacji szkoleń dla funkcjonariuszy służby celno-skarbowej oraz na potrzeby rusznikarza w okresie 2026/2027 - Rejon warszawski I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001021100

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Felińskiego 2b

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-513

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.warszawa@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mazowieckie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-warszawie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1302693

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa najmu osi strzeleckich/strzelnic celem realizacji szkoleń dla funkcjonariuszy służby celno-skarbowej oraz na potrzeby rusznikarza w okresie 2026/2027 - Rejon warszawski I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff64ccc7-3227-44a8-904c-56c9fc4493ce

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241892

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00064023/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Usługa najmu osi strzeleckich/strzelnic celem realizacji szkoleń dla funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej oraz na potrzeby rusznikarza w okresie 2026-2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223938

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/12/2026/U

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 93800,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa najmu osi strzeleckich/strzelnic celem realizacji szkoleń dla funkcjonariuszy służby celno-skarbowej oraz na potrzeby rusznikarza
w okresie 2026/2027 - Rejon warszawski I.
Określenie przedmiotu zamówienia: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz sposób i wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, określają:
a) opis przedmiotu zamówienia zwany dalej „OPZ” dla przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ,
b) projektowane postanowienia umowy – wzór umowy dla przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 70310000-7 - Usługi wynajmu lub sprzedaży obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

75240000-0 - Usługi w zakresie bezpieczeństwa, prawa i porządku publicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2026-05-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi