Remont korytarza na II piętrze (lewe skrzydło) oraz 3 toalet uczniowskich i 1 toalety dla nauczycieli w budynku Zespołu Szkół Zawodowych w Starogardzie Gdańskim
Zespół Szkół Zawodowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00241895
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00241895/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-13 12:36
- Lokalizacja
- Starogard Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5611e317-0205-4895-93c7-f8b3c376ae5f
- Identyfikator
- 5921194697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00241895 z dnia 2026-05-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont korytarza na II piętrze (lewe skrzydło) oraz 3 toalet uczniowskich i 1 toalety dla nauczycieli w budynku Zespołu Szkół Zawodowych
w Starogardzie Gdańskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Zawodowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000197830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Starogard Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zszstarogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zszstarogard.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5611e317-0205-4895-93c7-f8b3c376ae5f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont korytarza na II piętrze (lewe skrzydło) oraz 3 toalet uczniowskich i 1 toalety dla nauczycieli w budynku Zespołu Szkół Zawodowychw Starogardzie Gdańskim
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5611e317-0205-4895-93c7-f8b3c376ae5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241895
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00067308/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont korytarza na II piętrze (lewe skrzydło) oraz 3 toalet uczniowskich i 1 toalety dla nauczycieli
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219568
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/ZSZ/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont korytarza na II piętrze (lewe skrzydło) oraz 3 toalet uczniowskich i 1 toalety dla nauczycieli w budynku Zespołu Szkół Zawodowych
w Starogardzie Gdańskim
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert złożonych w terminie| 2026-05-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |