DOSTAWY PRZYPRAW I RÓŻNYCH ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH 2024 R.

Areszt Śledczy w Wejherowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00241963
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00241963/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-13 12:48
Lokalizacja
Wejherowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ffd29e7d-e77f-11ee-9c02-ce2b643d361d
Identyfikator
5881172984
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wody mineralneOlej roślinnyOcet lub produkty równoważneSyropy cukroweCukier białySólBulionyRóżne produkty spożywcze i produkty suszoneHerbata czarnaSosyZupyKetchupMusztardaMajonezSubstytuty kawyMieszanki przyprawPieprzPrzyprawy i przyprawy korzenneProdukty suszone

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ ŚRODAZakrzewo, PL · lot 0
84 571,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00241963 z dnia 2026-05-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWY PRZYPRAW I RÓŻNYCH ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH 2024 R.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Wejherowie

1.3.) Oddział zamawiającego: AŚ Wejherowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001093200

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana III Sobieskiego 302

1.5.2.) Miejscowość: Wejherowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: (058) 778 79 03

1.5.8.) Numer faksu: (058) 778 79 04

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: as_wejherowo@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://aswejherowo.bip.gov.pl/ ; https://sw.gov.pl/jednostka/areszt-sledczy-w-wejherowie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ffd29e7d-e77f-11ee-9c02-ce2b643d361d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Areszt Śledczy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWY PRZYPRAW I RÓŻNYCH ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH 2024 R.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ffd29e7d-e77f-11ee-9c02-ce2b643d361d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241963

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00255197

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/2/24/TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 110423,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przypraw i różnych artykułów spożywczych.
Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie od dnia podpisania umowy do dnia 31 marca 2025 roku.
Dostawy realizowane będą do Aresztu Śledczego w Wejherowie, ul. Sobieskiego 302, 84-200 Wejherowo, w dni robocze od poniedziałku do czwartku, oprócz świąt, w uzgodnionych terminach z pracownikiem służby żywnościowej, w godzinach od 08:00 do 13:00.
Zamówienia składane będą telefonicznie lub pocztą elektroniczną z minimum 72–godzinnym wyprzedzeniem przed planowaną dostawą przez Zamawiającego.
Zamawiający przewiduje realizację zamówienia partiami: nie częściej niż dwa razy w miesiącu

4.5.3.) Główny kod CPV: 15981000-8 - Wody mineralne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15411100-3 - Olej roślinny

15871110-8 - Ocet lub produkty równoważne

15831500-7 - Syropy cukrowe

15831200-4 - Cukier biały

15872400-5 - Sól

15891500-5 - Buliony

15890000-3 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone

15863200-7 - Herbata czarna

15871260-4 - Sosy

15891400-4 - Zupy

15871230-5 - Ketchup

15871250-1 - Musztarda

15871273-8 - Majonez

15862000-8 - Substytuty kawy

15871270-7 - Mieszanki przypraw

15872100-2 - Pieprz

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

15893000-4 - Produkty suszone

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84751,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 106062,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84571,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "MARGO", Grzegorz Środa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 910861930

7.3.3) Ulica: Lipowa 6

7.3.4) Miejscowość: Zakrzewo

7.3.5) Kod pocztowy: 87-707

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84571,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-03-31
2026-05-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy