Budowa parkingu przy Kościele w Dobrzykowie.
MIASTO I GMINA GĄBIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00242469
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00242469/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-13 14:23
- Lokalizacja
- Gąbin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-66fb6805-9732-45c4-bb20-345dd45149f8
- Identyfikator
- 7743211258
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00242469 z dnia 2026-05-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa parkingu przy Kościele w Dobrzykowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA GĄBIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015425
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 16
1.5.2.) Miejscowość: Gąbin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-530
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: 24-267-41-50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad-sekretariat@gabin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gabin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-66fb6805-9732-45c4-bb20-345dd45149f81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa parkingu przy Kościele w Dobrzykowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66fb6805-9732-45c4-bb20-345dd45149f8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242469
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00002331/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa parkingu przy Kościele w Dobrzykowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204376
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.ZP.271.1.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowi budowa parkingu przy Kościele w Dobrzykowie. Zakres prac obejmuje m.in.:
a) Prace przygotowawcze: odtworzenie trasy i punktów wysokościowych oraz profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne,
b) Podbudowa: Wykonanie warstwy z kruszywa łamanego o grubości 5 cm po zagęszczeniu,
c) Nawierzchnie: ułożenie nawierzchni z szarej kostki brukowej o grubości 8 cm, ułożenie nawierzchni z czarnej kostki brukowej do wydzielenia miejsc postojowych, ułożenie nawierzchni z płyt ażurowych wypełnionym humusem i odsianych trawą
d) Ustawienie krawężników betonowych, urządzenie zieleni oraz wykonanie oznakowania.
e) Szczegółowy zakres określają dokumentacje projektowe oraz kosztorysy ofertowe sporządzone na zasadach określonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, stanowiące załącznik do niniejszej umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2026-05-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |