Zakup samochodu dostosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnościami dla Ośrodka Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w Szczecinie.

Gmina Miasto Szczecin - Ośrodek Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00242863
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00242863/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-13 18:46
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d6cde777-8917-4459-b661-da141b133c44
Identyfikator
8521146377
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy opieki socjalnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00242863 z dnia 2026-05-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu dostosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnościami dla Ośrodka Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w Szczecinie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Szczecin - Ośrodek Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810588087

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Jakuba Wujka 6

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 71-322

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 48 91 487 05 82

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@osrodekwsparcia.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: osrodekwsparcia.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d6cde777-8917-4459-b661-da141b133c44

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Organizacyjna Gminy Miasto Szczecin

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup samochodu dostosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnościami dla Ośrodka Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w Szczecinie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6cde777-8917-4459-b661-da141b133c44

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242863

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00106035/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup samochodu dostosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnościami dla Ośrodka Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w Szczecinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184998

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 341-1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 198000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu dostosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnościami dla Ośrodka Wsparcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych w Szczecinie, który w wersji standardowej jest samochodem 9-cio miejscowym, specjalnie przystosowanym do przewozu osób na wózkach inwalidzkich. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w Rozdziale XV swz

4.5.3.) Główny kod CPV: 34114300-2 - Pojazdy opieki socjalnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia
postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

2026-05-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy