Dostawa gruzu w ilości 750 ton wrzesień WR art. 305 pkt. 2

GMINNY ZAKŁAD OBSŁUGI KOMUNALNEJ GMINY ZAMOŚĆ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00511742
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00511742/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-23 13:33
Lokalizacja
Zamość, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5919ea90-3bf2-4965-a1b1-c01cc207df64
Identyfikator
9222896533
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Granulaty, odłamki, kamień sproszkowany, otoczaki, żwir, kamień rozłupany oraz pokruszony, mieszanki kamienia, mieszanki piasku i żwiru oraz inne kruszywo

Wykonawcy

1 przyznane

"RECYKLING ZAMOŚĆ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSitaniec, PL · lot 0
44 999,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00511742 z dnia 2024-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa gruzu w ilości 750 ton wrzesień WR art. 305 pkt. 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY ZAKŁAD OBSŁUGI KOMUNALNEJ GMINY ZAMOŚĆ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060235179

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szczebrzeska 120

1.5.2.) Miejscowość: Zamość

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gzok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gzokgminyzamosc.naszbip.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa gruzu w ilości 750 ton wrzesień WR art. 305 pkt. 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5919ea90-3bf2-4965-a1b1-c01cc207df64

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00511742

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00067335/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.12 Dostawa gruzu wrzesień 750 ton WR art 305 pkt 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510512

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Brak ofert w poprzednim postępowaniu nr GZOK.2602.15.2024 w cz. nr 1

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-d2fc7f7a-bbdf-4d26-ba7b-50d572c80c9d

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GZOK.2602.16.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 36585 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa gruzu w ilości 750 ton.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14212000-0 - Granulaty, odłamki, kamień sproszkowany, otoczaki, żwir, kamień rozłupany oraz pokruszony, mieszanki kamienia, mieszanki piasku i żwiru oraz inne kruszywo

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "RECYKLING ZAMOŚĆ" Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9223075471

7.3.4) Miejscowość: Sitaniec

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44999,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2024-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy