Wykonanie dokumentacji projektowej pod nazwą: „Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2081N ulicy Portowej w Elblągu”
GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00511749
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00511749/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-23 13:34
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bacdef77-2495-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 5783051446
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00511749 z dnia 2024-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej pod nazwą: „Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2081N ulicy Portowej w Elblągu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łączności 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@umelblag.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.elblag.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/9363841.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administracja samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej pod nazwą: „Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2081N ulicy Portowej w Elblągu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bacdef77-2495-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00511749
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361183
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.45.2024.PL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 360000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia:
Wykonanie dokumentacji projektowej pod nazwą: „Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2081N ulicy Portowej w Elblągu”
Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy drogi powiatowej ulicy Portowej w Elblągu na odcinku od Trasy Unii Europejskiej do nieruchomości gruntowej zlokalizowanej na działce nr 187/4, w celu zapewnienia funkcjonalności drogi i doprowadzeniu parametrów technicznych drogi do zgodności z obowiązującymi
przepisami, w zakres której wchodzi między innymi:
1) Przebudowa skrzyżowania ulicy Portowej z Trasą Unii Europejskiej w zakresie umożliwiającym relacje prawoskrętne pomiędzy tymi ulicami, w tym dla pojazdów ciężkich.
2) Przebudowa ulicy Portowej od ul. Trasy Unii Europejskiej do nieruchomości gruntowej zlokalizowanej na działce nr 187/4 wraz z dojazdami do nieruchomości zlokalizowanych w obszarze portu morskiego nad rzeką Elbląg, w zakresie doprowadzenia do kategorii ruchu min. KR4 i zmiany parametrów technicznych i geometrycznych w celu poprawy
skomunikowania ulicy z istniejącym, układem komunikacyjnym i dostosowania do obsługi obszarów portu morskiego w Elblągu, w szczególności dla pojazdów ciężkich, w tym m.in. ciągników siodłowych z naczepami oraz pojazdów rolniczych z przyczepami
3) Przebudowa i rozbudowa oświetlenia ulicznego, kanalizacji deszczowej, istniejącego uzbrojenia podziemnego oraz pozostałej infrastruktury w niezbędnym zakresie związanym z usunięciem kolizji
4) Przebudowa chodników i budowa ciągów pieszo-rowerowych oraz budowa miejsc postojowych w ciągu ulicy
5) Zmiana i odnowienie organizacji ruchu wraz z urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego.
6) Zagospodarowanie zieleni i elementy małej architektury.
Zamawiający informuje, że planowany do przebudowy odcinek ulicy Portowej stanowić będzie dojazd do terenów przemysłowych, przeładunkowych i usługowych portu morskiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 387450,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 985757,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 387450,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Projektowa MID sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 365198829-REGON
7.3.3) Ulica: Czesława Miłosza 17
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-126
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcom opracowanie mapy do celów projektowych oraz wykonania badań podłoża gruntowego – Podwykonawcy nie są jeszcze znani.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 387450,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2024-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |