Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w ramach Etapu I.1 inwestycji pn. „Wrocławskie Centrum Sportu”
Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00243587
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00243587/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-14 10:43
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e82a33fb-bcde-4b71-83cb-44486c12225f
- Identyfikator
- 8982197958
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00243587 z dnia 2026-05-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w ramach Etapu I.1 inwestycji pn. „Wrocławskie Centrum Sportu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021757876
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. I.J. Paderewskiego 35
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 51-612
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szymon.malecki@mcs.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcs.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12962461.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w ramach Etapu I.1 inwestycji pn. „Wrocławskie Centrum Sportu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e82a33fb-bcde-4b71-83cb-44486c12225f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00243587
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038114/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.12 Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w ramach Etapu I.1 inwestycji pn. „Wrocławskie Centrum Sportu”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203754
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TPW1/16/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na zarządzaniu inwestycją i pełnienie funkcji wielobranżowego nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: Wykonanie robót budowlanych w ramach Etapu I.1 inwestycji „Wrocławskie Centrum Sportu” przy ul. Żernickiej we Wrocławiu, obejmującą budowę obiektów sportowych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz kompleksowym zagospodarowaniem terenu działki.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres obowiązków Wykonawcy, został określony w dokumentacji przetargowej, w szczególności w: Opisie Przedmiotu Zamówienia OPZ, stanowiącym część III SWZ, oraz w Części II SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
3. Szczegółowy zakres robót budowlanych i prac projektowych objętych nadzorem określa:
a. Dokumentacja przetargowa dla postępowania nr ZP/PN/34/2025 Wykonanie robót budowlanych w ramach Etapu I.1 inwestycji „Wrocławskie Centrum Sportu” przy ul. Żernickiej we Wrocławiu dostępna pod adresem internetowym: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1241500
4.5.3.) Główny kod CPV: 71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79110000-8 - Usługi w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji prawnej
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły 4 oferty. Cena oferty z najniższą ceną oraz cena oferty, która zostałaby uznana za najkorzystniejszą po przeprowadzeniu oceny ofert, przekraczają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Na etapie prowadzonego postępowania Zamawiający nie podjął decyzji o zwiększeniu kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną. W związku z powyższym postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.| 2026-05-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |