.Przebudowa łącznika komunikacyjnego w Szkole Podstawowej nr 4 w Luboniu

Miasto Luboń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00243607
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00243607/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-14 10:50
Lokalizacja
Luboń, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-435d80eb-f361-4679-868b-189c7a3af154
Identyfikator
7773127031
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalacje niskiego napięciaInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowanieRoboty izolacyjneRoboty muroweKonstrukcje z betonu zbrojonegoWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyInstalowanie drzwi i okienRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychKładzenie i wykładanie podłógTynkowanieInstalowanie sufitów podwieszanychŚcianki działoweKładzenie glazuryMalowanie budynkówInstalowanie drzwiRóżne produkty gotowe i elementy z nimi związaneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaZnaki drogoweOgrodzeniaRoboty w zakresie zagospodarowania terenuUsługi wkomponowywania ogrodów w krajobrazRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

MP BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
389 649 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00243607 z dnia 2026-05-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
.Przebudowa łącznika komunikacyjnego w Szkole Podstawowej nr 4 w Luboniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Luboń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524619

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. E. Bojanowskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Luboń

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-030

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: 618131120 wew. 13

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aneta.maciejewska@bmklubon.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.lubon.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-435d80eb-f361-4679-868b-189c7a3af154

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

.Przebudowa łącznika komunikacyjnego w Szkole Podstawowej nr 4 w Luboniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-435d80eb-f361-4679-868b-189c7a3af154

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00243607

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027127/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa łącznika komunikacyjnego w SP nr 4 w Luboniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00178660

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BMK-RZP.271.1.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 187336,94 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
a) zadanie inwestycyjne polegające na przebudowie łącznika komunikacyjnego w Szkole Podstawowej nr 4 w Luboniu i
b) uzyskanie pozwolenia na użytkowanie dla Zadania Inwestycyjnego.
Szczegółowy Opis robót budowlanych znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (w tym między innymi: pozwolenie na budowę, Projekt budowlany, Projekt techniczny, Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót
Budowlanych dla branż: architektura-budowlana, drogowa, elektryczna) oraz ofercie Wykonawcy. Świadczenia Wykonawcy opisane są też w treści Umowy.
Obowiązki umowne opisane są w Załączniku nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262210-6 - Fundamentowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262520-2 - Roboty murowe

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45410000-4 - Tynkowanie

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

44112310-4 - Ścianki działowe

45431200-9 - Kładzenie glazury

45442110-1 - Malowanie budynków

45421131-1 - Instalowanie drzwi

44400000-4 - Różne produkty gotowe i elementy z nimi związane

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

34992200-9 - Znaki drogowe

34928200-0 - Ogrodzenia

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

71421000-5 - Usługi wkomponowywania ogrodów w krajobraz

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 389649,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 389649,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 389649,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MP Budownictwo Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 527794644

7.3.3) Ulica: ul. Wawrzyńca Engestroma 10

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-571

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 389649,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-06-28 do 2026-08-14

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca wniósł należyte zabezpieczenie umowy w postaci "Oświadczenia Poręczyciela o udzieleniu poręczenia należytego wykonania umowy nr 51-1/11/05/2026/PNW z dnia 06.05.2026r.
2026-05-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane