Zakup licencji Microsoft O365 wraz z prawem do aktualizacji oraz świadczeniem usługi wsparcia

Centrum Unijnych Projektów Transportowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00243667
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00243667/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-14 11:01
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-faa0e8bd-ec21-4fdd-adbe-acdd6869c098
Identyfikator
7010071270
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi w zakresie wsparcia technicznego

Wykonawcy

1 przyznane

P&P SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
521 438,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00243667 z dnia 2026-05-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup licencji Microsoft O365 wraz z prawem do aktualizacji oraz świadczeniem usługi wsparcia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Unijnych Projektów Transportowych

1.3.) Oddział zamawiającego: CUPT

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141007145

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Europejski 2

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-844

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@cupt.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.cupt.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-faa0e8bd-ec21-4fdd-adbe-acdd6869c098

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wspieranie Beneficjentów w przygotowaniu i realizacji inwestycji finansowanych z Funduszy Europejskich oraz instrumentu finansowego Unii Europejskiej „Łącząc Europę”.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup licencji Microsoft O365 wraz z prawem do aktualizacji oraz świadczeniem usługi wsparcia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-faa0e8bd-ec21-4fdd-adbe-acdd6869c098

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00243667

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078883/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup licencji Microsoft O365 wraz z prawem do aktualizacji oraz świadczeniem usługi wsparcia.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00165416

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2.2026.ZAM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 469734,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup licencji Microsoft O365 wraz z prawem do aktualizacji oraz świadczeniem usługi wsparcia przez CUPT.
2. Szczegółowy opis i zakres Przedmiotu zamówienia (dalej: „OPZ”), opisany został w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 521438,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 638841,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 521438,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P&P Solutions Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1231300116,

7.3.3) Ulica: ul. Kazimierza Pułaskiego 76

7.3.4) Miejscowość: Konstancin-Jeziorna

7.3.5) Kod pocztowy: 05-510

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 521438,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA
1. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji Przedmiotu zamówienia, zgodnie z poniższym:
1) w zakresie dostawy licencji wraz z prawem do aktualizacji oraz przydzielenia tych licencji do oficjalnego konta Microsoft Office 365 Zamawiającego (dot. § 1 ust. 2 pkt 1 lit. a) - c) PPU) w tym w szczególności aktywacji licencji, z zastrzeżeniem pkt 2) poniżej, w terminie 5 dni roboczych licząc od dnia zawarcia Umowy jednak nie wcześniej niż od dnia 14.06.2026 r.

2) w przypadku zawarcia Umowy po dniu 14.06.2026 r. Wykonawca będzie realizował czynności, o których mowa w pkt. 1) w terminie do 5 dni roboczych od dnia zawarcia Umowy.

3) w zakresie świadczenia usługi wsparcia dla wdrożonego i posiadanego w CUPT środowiska (tenantu) w Office 365 (§ 1 ust. 2 pkt 1 lit. d) PPU) przez okres 12 miesięcy, od dnia 14.06.2026 r. do dnia 14.06.2027 r. W przypadku zawarcia Umowy po dniu 14 czerwca 2026 r. Wykonawca zobowiązuje się świadczyć usługę wsparcia od dnia zawarcia Umowy do zakończenia okresu obowiązywania licencji.

2. Szczegóły dotyczące terminu realizacji Przedmiotu zamówienia zawarte zostały w § 2 PPU, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
2026-05-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy