Modernizacja kompleksu sportowego - Orlik przy SP Nr 12

Miasto Piotrków Trybunalski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00243742
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00243742/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-14 11:16
Lokalizacja
Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b4214dae-756c-4962-aafb-40d9a3fafaa2
Identyfikator
7712798771
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty sanitarneNaprawa boisk sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

GARDENIA SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
1 600 904,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00243742 z dnia 2026-05-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego - Orlik przy SP Nr 12

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Piotrków Trybunalski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648468

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pasaż Karola Rudowskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@piotrkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piotrkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1272628

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego - Orlik przy SP Nr 12

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4214dae-756c-4962-aafb-40d9a3fafaa2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00243742

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057042/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja kompleksu sportowego - Orlik przy SP Nr 12

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00146660

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. W ramach inwestycji nie przewiduje się budowy nowych elementów (obiektów) zagospodarowania terenu.
2. Przewiduje się roboty modernizacyjne, remontowe istniejących obiektów budowlanych
w zakresie:
1) roboty rozbiórkowe wewnętrzne - demontaż: drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, lamp oświetlenia, osprzętu elektrycznego i sanitarnego, kratek wentylacyjnych, bojlera elektrycznego,
2) roboty rozbiórkowe zewnętrzne - demontaż: nawierzchni trawy sztucznej boiska
do piłki nożnej, nawierzchni poliuretanowej, boiska wielofunkcyjnego, uszkodzonych
i nieszczelnych fragmentów pokrycia dachowego z ewentualnymi obróbkami, uszkodzonych paneli ogrodzeniowych, siatek piłkochwytów, osprzętu sportowego boisk, opraw oświetleniowych led,
3) modernizacja (remont) pomieszczeń zaplecza sanitarno – szatniowego,
 wymiany drzwi wewnętrznych,
 uszczelnienia /naprawę dachu,
 klamrowania rys na ścianach,
 regulacji/ wymiany drzwi zewnętrznych (wejściowych),
 wymiany lamp oświetlenia na led,
 wymiany osprzętu elektrycznego (gniazd wtykowych, przełączników itd.),
 remontu wentylacji (sprawdzenie wentylacji, ewentualna wymiana wentylatorów),
 wymiany części płytek podłogowych,
 wymianę osprzętu we wszystkich łazienkach i wc (baterie),
 malowania, remontu całych ścian orlika,
 wymiany kratek wentylacji na elewacji budynku,
 wymiany bojlera elektrycznego;
4) modernizacja (remont) kompleksu boisk,
 wymianę nawierzchni boiska ze sztuczna trawą
 wymianę nawierzchni boiska wielofunkcyjnego z nawierzchnią poliuretanową
 remont ogrodzenia,
 remont piłkochwytów z wymianą siatek,
 wymianę osprzętu sportowego w całości,
 czyszczenie nawierzchni z kostki;
5) modernizacja oświetlenia boisk z wymianą opraw na LED,
6) montaż systemu monitoringu boisk.
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45232460-4 - Roboty sanitarne

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1600904,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1798578,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1600904,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GARDENIA SPORT SP. Z O.O. A NIP 5252280125

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252280125

7.3.3) Ulica: UL. KŁOBUCKA 13

7.3.4) Miejscowość: WARSZAW

7.3.5) Kod pocztowy: 02-699

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1600904,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-05-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane