Budowa linii oświetlenia ulicznego w ul. Sadowej, ul. Polnej, ul. Żeromskiego, ul. Słowackiego w Ksawerowie
Gmina Ksawerów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00243797
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00243797/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-14 11:27
- Lokalizacja
- Ksawerów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df75c04e-1406-4419-865e-25dd831e14f8
- Identyfikator
- 7311911233
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00243797 z dnia 2026-05-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa linii oświetlenia ulicznego w ul. Sadowej, ul. Polnej, ul. Żeromskiego, ul. Słowackiego w Ksawerowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ksawerów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057773
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 3h
1.5.2.) Miejscowość: Ksawerów
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-054
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ksawerow.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugminy.ksawerow.com/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df75c04e-1406-4419-865e-25dd831e14f81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa linii oświetlenia ulicznego w ul. Sadowej, ul. Polnej, ul. Żeromskiego, ul. Słowackiego w Ksawerowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df75c04e-1406-4419-865e-25dd831e14f8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00243797
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00058520/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa oświetlenia ul. Polnej, Żeromskiego, Słowackiego, Sadowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00131543
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.4.2026.JG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
A. Budowa linii oświetlenia ulicznego w ul. Sadowej w Ksawerowie na działkach
nr 504/13, 505/2, 577/2, 576/1 obr. 10 – Ksawerów
Inwestycją objęty jest odcinek kablowej linii oświetlenia ulicznego kablem typu YAKXs 3x16 mm2 (ok. 170 m długości) wzdłuż ulicy Sadowej w Ksawerowie, budowa słupów (4 szt.) wraz z oprawami oświetlenia ulicznego (4 szt.)
B. Budowa linii oświetlenia ulicznego w ul. Polnej w Ksawerowie na działce nr 111/1 obr. 10 – Ksawerów oraz nr 142/6, 143/1 obr. 24 – Wola Zaradzyńska
Inwestycją objęty jest odcinek kablowej linii oświetlenia ulicznego kablem typu YAKXs 3x16 mm2 (ok. 390 m długości) wzdłuż ulicy Polnej w Ksawerowie, budowa słupów (9 szt.) wraz z oprawami oświetlenia ulicznego (9 szt.)
C. Budowa linii oświetlenia ulicznego w ul. Żeromskiego w Ksawerowie na działce
nr 1311/20 obr. 10 – Ksawerów
Inwestycją objęty jest odcinek kablowej linii oświetlenia ulicznego kablem typu YAKXs 3x16 mm2 (ok. 280 m długości) wzdłuż ulicy Żeromskiego w Ksawerowie, budowa słupów (11 szt.) wraz z oprawami oświetlenia ulicznego (11 szt.)
D. Budowa linii oświetlenia ulicznego w ul. Słowackiego w Ksawerowie na działkach nr 1877/26, 1877/28, 1877/30, 1877/32, 1877/4, 1867 obr. 10 – Ksawerów
Inwestycją objęty jest odcinek kablowej linii oświetlenia ulicznego kablem typu YAKXs 3x16 mm2 (ok. 280 m długości) wzdłuż ulicy Słowackiego w Ksawerowie, budowa słupów (8 szt.) wraz z oprawami oświetlenia ulicznego (8 szt.)
W zakres zamówienia wchodzi: wykonanie robót budowlanych polegających
na budowie ww. obiektów.
Wykonanie inwestycji o parametrach zgodnych z opracowaną i zatwierdzoną dokumentacją projektową.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 224000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 496890,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 224000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Safepass Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367917228
7.3.4) Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 224000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-05-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |