Dostawa wyrobów medycznych (materiałów opatrunkowych) dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00244077
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00244077/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-14 12:19
Lokalizacja
Konstancin-Jeziorna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b59476a8-fd30-4053-9777-696be51d87d9
Identyfikator
1231194950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

Wykonawcy

1 przyznane

ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot 0
100 833,66 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00244077 z dnia 2026-05-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyrobów medycznych (materiałów opatrunkowych) dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142013120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wierzejewskiego 12

1.5.2.) Miejscowość: Konstancin-Jeziorna

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-510

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@stocer.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stocer.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/stocer/proceedings?tab=active

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wyrobów medycznych (materiałów opatrunkowych) dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b59476a8-fd30-4053-9777-696be51d87d9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244077

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031420/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.2.1 Dostawa wyrobów medycznych (materiały opatrunkowe) dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00190504

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP 27/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Materiały opatrunkowe: wata, gaza,lignina, opaski- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ (pakiet 1)

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.) Wartość części: 132257,24 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Preparat do pielęgnacji skóry narażonej na odleżyny- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ (pakiet 2)

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.) Wartość części: 17500,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw do minitrachetomii- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ (pakiet 3)

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.) Wartość części: 5400,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Materiały opatrunkowe: plastry poiniekcyjne, plastry do zabezpieczania drenów- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznika nr 1 do SWZ (pakiet 4)

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.) Wartość części: 4000,80 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 93364,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104041,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 93364,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zarys International Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6481997718

7.3.4) Miejscowość: Zabrze

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 100833,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wszystkie oferty podlegały odrzuceniu

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

brak ofert

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

przekroczenie

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Pakiet 5- unieważnienie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy pzp
2026-05-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy