„Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wał-Ruda”

Gmina Radłów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00244083
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00244083/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-14 12:19
Lokalizacja
Radłów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7bea449b-3377-4fa0-886f-02e82f328891
Identyfikator
8731001716
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

HYDRO-MONT ŻĄDŁO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKamionka, PL · lot 0
3 745 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00244083 z dnia 2026-05-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wał-Ruda”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radłów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660915

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 7

1.5.2.) Miejscowość: Radłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-130

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: /014/ 678-20-44 w.30

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaradlow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaradlow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7bea449b-3377-4fa0-886f-02e82f328891

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Wał-Ruda”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bea449b-3377-4fa0-886f-02e82f328891

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244083

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030561/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa kanalizacji w miejscowości Wał-Ruda, Zabawa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00171586

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PPI.271.11.26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem niniejszego opracowania jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno - ciśnieniowej w m. Wał Ruda etap I w ramach zadania pn. "Projekt budowlany kanalizacji sanitarnej w miejscowościach: Wola Radłowska, Brzeźnica, Wał Ruda, Zabawa - gm. Radłów."
2) Niniejsze opracowanie obejmuje swoim zakresem:
Sieć kanalizacyjna:
Kolektor grawitacyjny fi200mm L=2532m
Kolektor grawitacyjny fi160mm L=508,0m
Studnia inspekcyjna fi1000mm, 31szt.
Studnia rewizyjno kontrolna fi425mm, 105 szt.
Kolektor ciśnieniowy fi90mm L=1371,0m
Kolektor ciśnieniowy fi75mm L=167,5m
Kolektor ciśnieniowy fi63mm L=225,0m
Przepompownie ścieków fi1500mm, 3 szt. (P21, P22, P24)
Przepompownia ścieków fi1000mm, 2szt. (Pz20, Pz25)
St. KZZ komora zasuw fi1500mm, 1szt.
St. z zaworem odpowietrzającym fi1200mm, 1szt.
St. rewizyjno kontrolna na tł. fi1200mm, 11szt.
St. rozprężne fi1000mm - st. Z62, Z71 i Z85, 3szt.
Kolektor ciśnieniowy fi110mm L=410,0m
St. KZZ komora zasuw fi1500mm, 2szt.
St. z zaworem odpowietrzającym fi1200mm, 1szt.
St. rewizyjno kontrolna na tł. fi1200mm, 3szt.
Budowa zjazdu do przepompowni ścieków z drogi wojewódzkiej nr 964 w miejscowości Wał Ruda i Zabawa - dz. nr 1046, 1047/2 (obr. Wał Ruda)
Przepompownie polimerobetonowe ścieków wyposażone zostaną w szafy sterownicze służące do sterowania ich pracą oraz monitoringu.
Na trasie projektowanej kanalizacji występują skrzyżowania z uzbrojeniem podziemnym tj. wodociągi, gazociągi wysokiego, niskiego i średniego ciśnienia oraz kable energetyczne i telekomunikacyjne, a także przeszkody terenowe - drogi powiatowe i wojewódzka, asfaltowe i żwirowe drogi gminne, utwardzone zjazdy do posesji, nawierzchnie betonowe, żwirowe, kostki betonowe, mostki przydrożne.
Przekroczenie większości tych przeszkód terenowych przewiduje się metodą przewiertu
sterowanego w rurach ochronnych.
Na trasie kolektora mogą wystąpić urządzenia drenujące, dreny należy odtworzyć i doprowadzić do stanu pierwotnego.
Z uwagi na wysoki poziom wód gruntowych przewiduje się zakotwiczenie studni polimerobetonowych na fundamencie zbrojonym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3745000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8965717,23 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3745000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDRO-MONT ŻĄDŁO SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8181738304

7.3.4) Miejscowość: Kamionka

7.3.5) Kod pocztowy: 39-122

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3745000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące

2026-05-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane