Stabilizacja osuwiska nr ewid. 18-14-042-083420 wraz z odbudową drogi powiatowej nr 1628R Jawornik Polski–Zapady w km 0+255–0+342 w m. Jawornik Polski MiG Jawornik Polski pow. przeworski, woj.podk

Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00244635
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00244635/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-14 14:03
Lokalizacja
Przeworsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ef114849-a71a-427d-922b-082af18294c9
Identyfikator
7941525690
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnejPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty odwadniająceFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie kształtowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

MARIAN WOŁCZYKRZESZÓW, PL · lot 0
1 183 358,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00244635 z dnia 2026-05-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Stabilizacja osuwiska nr ewid. 18-14-042-083420 wraz z odbudową drogi powiatowej nr 1628R Jawornik Polski–Zapady w km 0+255–0+342 w m. Jawornik Polski MiG Jawornik Polski pow. przeworski, woj.podk

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650903291

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego 17

1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 016 648 97 24

1.5.8.) Numer faksu: 016 648 97 24

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzd-przeworsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatprzeworsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ef114849-a71a-427d-922b-082af18294c9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Stabilizacja osuwiska nr ewid. 18-14-042-083420 wraz z odbudową drogi powiatowej nr 1628R Jawornik Polski–Zapady w km 0+255–0+342 w m. Jawornik Polski MiG Jawornik Polski pow. przeworski, woj.podk

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef114849-a71a-427d-922b-082af18294c9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244635

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037265/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Stabilizacja osuwiska w celu zabezpieczenia drogi powiatowej Nr 1628 R Jawornik Polski- Zapady w m. Jawornik Polski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184034

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EZ.3311.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1391512,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
„Stabilizacja osuwiska nr ewid. 18-14-042-083420 wraz z odbudową drogi powiatowej nr 1628R Jawornik Polski – Zapady w km 0+255 – 0+342 w m. Jawornik Polski, MiG Jawornik Polski, pow. przeworski, woj. podkarpackie”

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1. WARUNKI WSTĘPNE

2. ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE

3. ROZBIÓRKI

4. PRZEBUDOWA SIECI GAZOWEJ

5. ROBOTY ZIEMNE

6. KONSTRUKCJA OPOROWA PALISADA

7. KONSTRUKCJA OPOROWA Z GABIONÓW

8. ODWODNIENIE WGŁĘBNE

9. KANALIZACJA DESZCZOWA

10. ODWODNIENIE POWIERZCHNIOWE

11. JEZDNIA DROGI

12. ZJAZD

13. POBOCZA

14. URZĄDZENIA BEZPIECZEŃSTWA

15. ROBOTY DODATKOWE

Zamawiający udostępnia na stronie prowadzonego postępowania kompletną dokumentację geologiczno-inżynierską oraz projekt budowlany, które stanowią integralną część opisu przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest do szczegółowego zapoznania się z dokumentacją oraz uwzględnienia w ofercie wszystkich warunków gruntowo-wodnych, ryzyk oraz ograniczeń wynikających z realizacji robót w obszarze objętym osuwiskiem. Złożenie oferty oznacza, że Wykonawca dokonał analizy dokumentacji i przyjmuje jej założenia jako podstawę realizacji robót.

4.1 Szczegółowy zakres robót określają kosztorysy ofertowe, przedmiary robót, dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz dokumentacja geologiczno-inżynierska, stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.
4.2. Przy realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do stosowania jedynie wyrobów dopuszczonych do używania w budownictwie w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 418 z późn.zm.) oraz ustawy o wyrobach budowlanych (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1213) oraz innych przepisów, o ile mają zastosowanie.
4.3. Materiały do wykonania zamówienia należy przyjmować w kategorii i jakości nie niższej (równoważne) niż te wskazane w SWZ i załącznikach do niej.
4.4. Wykonawca odpowiedzialny jest za powstałe w toku własnych prac odpady oraz za właściwy sposób postępowania z nimi, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587, z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733). Wywóz i utylizacja odpadów budowlanych odbywa się na koszt Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45222000-9 - Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1183358,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1553536,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1183358,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MG Infrastruktura Marian Wołczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7931456898

7.3.3) Ulica: ul. Podwisłocze 18/105

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-309

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1183358,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane