Rozbiórka i budowa dwóch pomostów widokowych nad jeziorem Łebsko w Słowińskim Parku Narodowym

Słowiński Park Narodowy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00244824
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00244824/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-14 14:40
Lokalizacja
Smołdzino, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-32015481-6665-4f00-aec4-da5e5df79a19
Identyfikator
8393168774
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie mostówWbijanie pali

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH REWERS AGNIESZKA WOJCIECH FORMELA SPÓŁKA JAWNABożepole Wielkie, PL · lot 0
1 487 000 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH REWERS AGNIESZKA WOJCIECH FORMELA SPÓŁKA JAWNABożepole Wielkie, PL · lot 1
1 623 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00244824 z dnia 2026-05-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka i budowa dwóch pomostów widokowych nad jeziorem Łebsko w Słowińskim Parku Narodowym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Słowiński Park Narodowy

1.3.) Oddział zamawiającego: SłowińskiPN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221578400

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bohaterów Warszawy 1A

1.5.2.) Miejscowość: Smołdzino

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-214

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@slowinskipn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spn.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-32015481-6665-4f00-aec4-da5e5df79a19

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa Osoba Prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbiórka i budowa dwóch pomostów widokowych nad jeziorem Łebsko w Słowińskim Parku Narodowym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32015481-6665-4f00-aec4-da5e5df79a19

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244824

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019814/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Rozbiórka i budowa pomostu widokowego nad jez. Łebsko w O.O. Rąbka dz. nr 1/1, obręb ewid. jez. Łeba, gm. Smołdzino, dz. nr 507, obręb ewid. Łeba obręb 2, gm. Łeba

1.1.6 Rozbiórka i budowa pomostu widokowego nad jez. Łebsko w O.O. Rąbka dz. nr 1/1, obręb ewid. jez. Łeba, gm. Smołdzino, dz. nr 5/2, obręb ewid. Łeba obręb 2, gm. Łeba

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00192416

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPN.26.06.2026.ah-m

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Części nr 1 – rozbiórka i budowa pomostu nad jez. Łebsko w O. O. Rąbka na dz. nr 1/1, obręb ew. Jezioro Łeba, gmina Smołdzino, dz. nr 507, obręb ew. Łeba obr. 2, gmina Łeba. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa - załącznik nr 4.1 do SWZ i specyfikacja techniczna i odbioru robót – załącznik nr 5.1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów

45262211-3 - Wbijanie pali

4.5.5.) Wartość części: 1273862,21 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Części nr 2 – rozbiórka i budowa pomostu nad jez. Łebsko w O. O. Rąbka na dz. nr 1/1, obręb ew. Jezioro Łeba, gmina Smołdzino, dz. nr 5/2, obręb ew. Smołdzino Wydmy, gmina Smołdzino. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa - załącznik nr 4.2 do SWZ i specyfikacja techniczna i odbioru robót – załącznik nr 5.2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów

45262211-3 - Wbijanie pali

4.5.5.) Wartość części: 1385671,69 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1487000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2221142,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1487000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH REWERS AGNIESZKA WOJCIECH FORMELA SPÓŁKA JAWNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220355336

7.3.3) Ulica: ul. Długa 45

7.3.4) Miejscowość: Bożepole Wielkie

7.3.5) Kod pocztowy: 84-214

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1487000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 93 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1623000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2312197,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1623000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH REWERS AGNIESZKA WOJCIECH FORMELA SPÓŁKA JAWNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220355336

7.3.3) Ulica: ul. Długa 45

7.3.4) Miejscowość: Bożepole Wielkie

7.3.5) Kod pocztowy: 84-214

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1623000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 93 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane