Budowa ściany urnowej na cmentarzu w Stepnicy i Żarnowie
Gmina Stepnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00245060
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00245060/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-14 15:58
- Lokalizacja
- Stepnica, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4447580e-bbfa-499c-9a45-a669f712e493
- Identyfikator
- 8560008633
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00245060 z dnia 2026-05-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ściany urnowej na cmentarzu w Stepnicy i Żarnowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stepnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684338
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 4
1.5.2.) Miejscowość: Stepnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-112
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@stepnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stepnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://stepnica.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ściany urnowej na cmentarzu w Stepnicy i Żarnowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4447580e-bbfa-499c-9a45-a669f712e493
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245060
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053970/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa kolumbarium na cmentarzu w Stepnicy i Żarnowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207498
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AOŚ.271.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 358832,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Budowa ściany urnowej na cmentarzu w Stepnicy i Żarnowie.
a) Przedmiotem inwestycji jest budowa ścian urnowych na działkach nr ewid. 486/4, 495/4, obręb Stepnica, gmina Stepnica.
Zakres inwestycji obejmuje również montaż ławek parkowych i utwardzenie terenu przy projektowanych ścianach.
b) Przedmiotem inwestycji jest budowa ścian urnowych na działce nr ewid. 683, obręb Racimierz, gmina Stepnica.
Zakres inwestycji obejmuje również montaż ławek parkowych i utwardzenie terenu przy projektowanych ścianach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 255 pkt 1 ustawy Pzp - Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty| 2026-05-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |