„Budowa windy zewnętrznej w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie”

Powiat Krakowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00245369
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00245369/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-15 08:43
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-199db84f-263c-4a2f-a897-43a78a9fe2ca
Identyfikator
6772364194
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie windRoboty budowlaneBetonowanie konstrukcjiZbrojenieWykonywanie konstrukcji dachowychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

IMPULS CONTRACTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
378 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00245369 z dnia 2026-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa windy zewnętrznej w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Krakowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554413

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Słowackiego 20

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-037

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiat.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1285648

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa windy zewnętrznej w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-199db84f-263c-4a2f-a897-43a78a9fe2ca

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245369

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051581/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa windy zewnętrznej w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175063

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest dobudowa zewnętrznego dźwigu osobowego do budynku nr 2 Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną warunkującą jego prawidłowe funkcjonowanie. Przedmiotowa inwestycja ma na celu zapewnienie osobom z niepełnosprawnościami pełnej dostępności komunikacyjnej obiektu poprzez umożliwienie przemieszczania się pomiędzy parterem a I piętrem budynku. Realizacja zadania nie spowoduje zmiany dotychczasowego sposobu użytkowania ani przeznaczenia obiektu. Przewiduje się wykonanie szybu windowego o konstrukcji żelbetowej, na planie prostokąta, o wysokości przekraczającej poziom gzymsu dachu budynku istniejącego, co wynika z wymogów technicznych dotyczących nadszybia. Szyb zostanie przykryty dachem płaskim. Jedna ze ścian szybu będzie bezpośrednio przylegać do ściany zewnętrznej istniejącego budynku szkoły, natomiast pozostałe ściany stanowić będą ściany zewnętrzne pełne, bez otworów. W ramach inwestycji nie planuje się przebudowy istniejącego budynku szkoły za wyjątkiem prac umożliwiających dostęp do urządzenia dźwigu.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w projekcie umowy (zał. nr 10 do SWZ), opisie przedmiotu zamówienia (zał. nr 1 do projektu umowy) oraz dokumentacji (zał. nr 11 do SWZ). Załącznik nr 11 zawiera dokumentację projektową, STWiORB, pomocnicze przedmiary robót oraz Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45262310-7 - Zbrojenie

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 378000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 621000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 378000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IMPULS CONTRACTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7372206233

7.3.3) Ulica: ul. Rzepakowa 4R

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-989

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 378000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

2026-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane