Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Gdańskiej w miejscowości Dobiegniew

Gmina Dobiegniew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00245483
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00245483/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-15 09:10
Lokalizacja
Dobiegniew, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d55df82b-319c-4703-92d0-c1060ebc2cdb
Identyfikator
5941000845
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowychNaprawa boisk sportowychRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

WIKTORIA ANDRZEJEWSKABobrowniki, PL · lot 0
437 880 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00245483 z dnia 2026-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012”
przy ul. Gdańskiej w miejscowości Dobiegniew

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobiegniew

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Dobiegniew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966770

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Obrońców Pokoju 24

1.5.2.) Miejscowość: Dobiegniew

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-520

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 95 7611001

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@dobiegniew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.dobiegniew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/dobiegniew

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012”
przy ul. Gdańskiej w miejscowości Dobiegniew

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d55df82b-319c-4703-92d0-c1060ebc2cdb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245483

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032495/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Gdańskiej w miejscowości Dobiegniew

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00157710

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KG.271.2.2026.ES

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 356000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje: Modernizację kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012” przy
ul. Gdańskiej w miejscowości Dobiegniew tj.:
1) częściową wymianę nawierzchni kompleksu sportowego (w tym: demontaż istniejącej nawierzchni, usunięcie granulatu, prace naprawcze, montaż warstwy amortyzującej, podbudowa, ułożenie nowej nawierzchni – obmiar 380 mkw, demontaż wyposażenia, usunięcie roślinności, czyszczenie zasadniczej powierzchni użytkowej boiska 615 mkw, odtworzenie oznakowania poziomego)
2) Kompleksową renowację elementów zewnętrznych zaplecza boiska (malowanie kontenerów, naprawa opierzenia, zabezpieczenie powłoki na poszyciu dachowym).
3) Wymiana opraw oświetlenia zewnętrznego (20 szt.).

Prace remontowe polegać będą na przygotowaniu terenu/nawierzchni boiska do prac nawierzchniowych, wymiana/wycięcie uszkodzonych fragmentów wraz z podbudową w miejscach, które będą tego wymagały, wykonanie nowej nawierzchni z trawy sztucznej oraz malowanie linii. Przewidziany jest również remont kontenerów zaplecza boiska.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. Dokumentacja ta jest załącznikiem do SWZ i jest dostępna na stronie internetowej prowadzonego postępowania - Załącznik nr 12 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 437880,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 467313,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 437880,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.W.ProCom Wiktoria Andrzejewska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 634-248-90-42

7.3.3) Ulica: Lipowa 7

7.3.4) Miejscowość: Bobrowniki

7.3.5) Kod pocztowy: 87-617

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 437880 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane