Nadzór nad realizacją zadania pn.: „Poprawa efektywności energetycznej budynków Szkoły Podstawowej Nr 8,Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz Przedszkola Miejskiego Nr 13 w Chełmie”

Miasto Chełm

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00245595
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00245595/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-15 09:38
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2416d9f9-54b4-488b-8fbd-02c77e8b4e1c
Identyfikator
5632167582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nadzór nad robotami budowlanymi

Wykonawcy

1 przyznane

Arkadis sp. z o.o. M1 sp.k.Czudec, PL · lot 0
169 850 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00245595 z dnia 2026-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Nadzór nad realizacją zadania pn.: „Poprawa efektywności energetycznej budynków Szkoły Podstawowej Nr 8,Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz Przedszkola Miejskiego Nr 13 w Chełmie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chełm

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198238

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubelska 65

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umchelm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chelm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umchelm.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Nadzór nad realizacją zadania pn.: „Poprawa efektywności energetycznej budynków Szkoły Podstawowej Nr 8,Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz Przedszkola Miejskiego Nr 13 w Chełmie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2416d9f9-54b4-488b-8fbd-02c77e8b4e1c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245595

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038826/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Nadzór inwestorski nad realizacją zadania pn.: "Poprawa efektywności energetycznej budynków Szkoły Podstawowej nr 8, Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz Przedszkola Miejskiego nr 13 w Chełmie"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Inwestycja jest przewidziana do dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności, zgodnie z Umową o objęcie przedsięwzięcia wsparciem bezzwrotnym z planu rozwojowego nr KPOD.03.05-IW.04-0092/24, dotyczącą realizacji przez Miasto Chełm inwestycji

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00160415

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAIF-ZP.271.5.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia:
Nadzór nad realizacją zadania pn.: „Poprawa efektywności energetycznej budynków Szkoły Podstawowej Nr 8,Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz Przedszkola Miejskiego Nr 13 w Chełmie”.

Zakres rzeczowy, dla którego ustanowiony zostanie nadzór inwestorski obejmuje:
a) prace projektowe „Poprawa efektywności energetycznej budynków Szkoły Podstawowej Nr 8,Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz Przedszkola Miejskiego Nr 13 w Chełmie”.
b) roboty budowlane wynikające z opracowanej dokumentacji projektowo – kosztorysowej „Poprawa efektywności energetycznej budynków Szkoły Podstawowej nr 8, Szkoły Podstawowej Nr 1, Przedszkola Miejskiego Nr 13 w Chełmie”.
Opis przedmiotu zamówienia nad którym będzie sprawowany nadzór inwestorski zawarty jest w:
a) Programach Funkcjonalno – Użytkowych „Poprawa efektywności energetycznej budynków: Szkoły Podstawowej nr 8, Szkoły Podstawowej Nr 1, Przedszkola Miejskiego Nr 13 w Chełmie”.
b) Audytach Energetyczne budynków: Szkoły Podstawowej nr 8, Szkoły Podstawowej Nr 1, Przedszkola Miejskiego Nr 13 w Chełmie”.
c) Audycie „EX-Ante” – podsumowanie wyników obliczeń przeprowadzonych w audytach energetycznych – załącznik nr 6 do regulaminu naboru wniosków w ramach programu priorytetowego „Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół”.

Opis przedmiotu zamówienia, nad którym będzie sprawowany nadzór inwestorski, zawarty jest
w dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Poprawa efektywności energetycznej budynków Szkoły Podstawowej Nr 8,Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz Przedszkola Miejskiego Nr 13 w Chełmie”, zamieszczonej na stronie internetowej postępowania: (DAIF-ZP.271.5.46.2025) na realizację przedmiotowej inwestycji pod adresem:
https://umchelm.ezamawiajacy.pl/pn/umchelm/demand/notice/public/182690/details?folder=0002&
Szczegółowy zakres zamówienia, warunki oraz sposób ich wykonania określają Projektowane Postanowienia Umowy (załącznik nr 6 do SWZ).
Wykonawca jest zobowiązany wykonać zamówienie w terminie do 7 miesięcy od dnia zawarcia umowy lecz nie dłużej niż 31.10.2026 roku.
Termin wykonania przedmiotu umowy może ulec zmianie, stosownie do zmiany terminu wykonania robót budowlanych, nad którymi będzie sprawowany nadzór inwestorski.
Zamawiający przewiduje wykluczenie zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169850,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189420,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169850,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Arkadis sp. z o.o. M1 sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 382681722

7.3.3) Ulica: Jasielska 11

7.3.4) Miejscowość: Czudec

7.3.5) Kod pocztowy: 38-120

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169850,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

2026-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi