"DOSTAWA EMULSJI ASFALTOWEJ KATIONOWEJ C65 B3 PU/RC DLA ZARZĄDU DRÓG POWIATOWYCH W OLEŚNICY – OBWÓD DROGOWY OLEŚNICA I SYCÓW"
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OLEŚNICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00245899
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00245899/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-15 10:51
- Lokalizacja
- Oleśnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e100c87-71de-4054-af63-083d5cda92db
- Identyfikator
- 9111693896
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00245899 z dnia 2026-05-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
"DOSTAWA EMULSJI ASFALTOWEJ KATIONOWEJ C65 B3 PU/RC DLA ZARZĄDU DRÓG POWIATOWYCH W OLEŚNICY – OBWÓD DROGOWY OLEŚNICA I SYCÓW"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OLEŚNICY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931963210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 52C
1.5.2.) Miejscowość: Oleśnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@zdp-olesnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.zdp-olesnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12976521.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pełnienie funkcji zarządcy dróg powiatowych w rozumieniu przepisów ustawy o drogach
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"DOSTAWA EMULSJI ASFALTOWEJ KATIONOWEJ C65 B3 PU/RC DLA ZARZĄDU DRÓG POWIATOWYCH W OLEŚNICY – OBWÓD DROGOWY OLEŚNICA I SYCÓW"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e100c87-71de-4054-af63-083d5cda92db
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245899
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053798/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup emulsji do remontu dróg
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207932
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP-DZP.252.8.2026.MM-B
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa emulsji asfaltowej kationowej C65 B3 PU/RC, zwanej dalej „emulsją” w ilości do 100 ton dla Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy, zwanego dalej „ZDP” - Obwodu Drogowego Oleśnica ul. Wojska Polskiego 52c, 56-400 Oleśnica i Obwodu Drogowego Syców ul. Kolejowa 17, 56-500 Syców.
2. Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
44.11.00.00-4 - Materiały konstrukcyjne
44.11.37.00-2 - Materiały do naprawiania nawierzchni drogowych.
3. Wymagania dotyczące emulsji:
1) zawartość lepiszcza od 63% do 67%,
2) lepkość – czas wypływu Ø=2mm, 40oC - 40 – 130 (s)
3) charakter rozpadu - 70-155
4) wyrób powinien posiadać certyfikat zgodności z Aprobatą Techniczną IBDiM lub deklarację zgodności z Aprobatą Techniczną IBDiM.
4. Wykonawca zobowiązany jest posiadać aktualną opinię Instytutu Badawczego Dróg i Mostów oraz Atest Państwowego Zakładu Higieny potwierdzające możliwość wykorzystania emulsji do stosowania w budownictwie.
5. Wykonawca jest zobowiązany do załączenia do każdej dostawy emulsji deklaracji zgodności z zaświadczeniem podmiotu uprawnionego do kontroli jakości potwierdzające, że emulsja asfaltowa kationowa C65 B3 PU/RC odpowiada określonym normom lub specyfikacjom technicznym (aktualna aprobata techniczna, świadectwo zgodności, zgodnie z normą EN 13808: 2013).
6. Dostawy emulsji do Obwodów Oleśnica i Syców będą odbywać się sukcesywnie w zależności od potrzeb Zamawiającego, w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godz. 7:00 - 15:00, transportem własnym Wykonawcy, w jednorazowych partiach nie mniejszych niż 10 ton (podczas przepompowywania emulsji do zbiorników ZDP należy zastosować wąż długości 8 m wraz z pompą - wlew do zbiornika znajduje się na wysokości 3 m), w terminie maksymalnie do 3 dni roboczych licząc od wysłania przez Kierownika właściwego Obwodu Drogowego lub jego upoważnionego pracownika do Wykonawcy zlecenia na adres e-mail wskazany w umowie.
7. Wykonawca z jednodniowym wyprzedzeniem zawiadomi telefonicznie Kierownika właściwego Obwodu Drogowego lub jego upoważnionego pracownika (majstra, pracownika wysoko wykwalifikowanego) o planowanej dostawie emulsji.
8. Zamówienie określa maksymalne potrzeby Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia ilościowego przedmiotu zamówienia. Zamawiający zamierza zlecić do wykonania co najmniej 50% maksymalnej wartości umowy określonej w § 2 ust. 1 umowy. Z tytułu niewykorzystania maksymalnej wartości umowy wskazanej w § 2 ust. 1 umowy w pełnej wysokości Wykonawcy nie przysługują od Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia odszkodowawcze.
9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i obowiązki stron określa niniejsza SWZ oraz projekt umowy stanowiący załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44110000-4 - Materiały konstrukcyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44113700-2 - Materiały do naprawiania nawierzchni drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 257808,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 332100,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 257808,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SAT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7490018300
7.3.3) Ulica: Ul. Opolska 9
7.3.4) Miejscowość: Oława
7.3.5) Kod pocztowy: 55-200
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 257808,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30| 2026-05-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |