Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych na zajęcia szkolne do szkół i placówek specjalnych w Złotoryi

Gmina Pielgrzymka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00246100
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00246100/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-15 11:32
Lokalizacja
Pielgrzymka, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d6af42e-a81d-443f-91c5-424a46586534
Identyfikator
6941566145
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

1 przyznane

MARZENA KLIŃSKASędzimirów, PL · lot 0
237 513,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00246100 z dnia 2026-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych na zajęcia szkolne do szkół i placówek specjalnych w Złotoryi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pielgrzymka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647660

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pielgrzymka 109A/1

1.5.2.) Miejscowość: Pielgrzymka

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-524

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 768775013

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pielgrzymka.biz

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pielgrzymka.biz

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.pielgrzymka.biz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych na zajęcia szkolne do szkół i placówek specjalnych w Złotoryi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d6af42e-a81d-443f-91c5-424a46586534

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246100

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00249030/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych na zajęcia szkolne do szkół i placówek specjalnych w Złotoryi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00436704

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 259200 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi transportowej w zakresie dowozu i odwozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Pielgrzymka do szkół i placówek specjalnych w Złotoryi w okresie roku szkolnego 2025/2026. Usługa świadczona będzie w dniach nauki szkolnej na dwóch trasach (dwoma busami/autobusami):
Trasa nr 1 - Proboszczów, Twardocice, Pielgrzymka - 6 uczniów,
Trasa nr 2 - Wojcieszyn, Jastrzębnik - 4 uczniów.
Wykonawca zapewni opiekunów podczas przewozów (co najmniej 1 opiekun na każdą trasę przewozu). Uczniowie są o różnym stopniu niesprawności i wymagają opieki.
Podczas dowozu do szkoły uczniowie niepełnosprawni powinni być odbierani spod domu lub innego wskazanego przez rodziców miejsca. Natomiast podczas odwozu do domu uczniowie niepełnosprawni powinni być dowiezieni do domu lub innego wskazanego przez rodziców miejsca.
Do wyliczenia ceny oferty należy przyjąć ilość: 2 trasy, 2 busy/autobusy, 10 uczniów niepełnosprawnych, min 2 opiekunów, w całym okresie objętym zamówieniem. W okresie objętym zamówieniem liczba uczniów niepełnosprawnych może ulec zmianie.
Wykonawca zorganizuje usługę z zachowaniem poniższych zasad:
1) wykonawca zapewni wszystkim uczniom niepełnosprawnym miejsce siedzące;
2) wykonawca zapewni przyjazd uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek specjalnych w Złotoryi do godziny 7:50;
3) wykonawca zorganizuje następujące godziny odwozu uczniów niepełnosprawnych do domu:
- pierwszy odwóz ok. godz. 14.05,
- drugi odwóz ok. godz. 15.20;
4) czas podstawienia pojazdu zastępczego na wypadek awarii lub innego zdarzenia losowego nie może przekraczać 60 minut;
Uwaga:
Czas podstawienia pojazdu zastępczego na wypadek awarii lub innego zdarzenia losowego w terminie nie dłuższym niż 60 minut jest warunkiem zamówienia.
Oferta z czasem podstawienia pojazdu zastępczego powyżej 60 minut zostanie odrzucona na podstawie Art. 226 ust. 1 pkt 5, tj. jako oferta, której treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 267202,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 267202,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 267202,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Maja Trans Marzena Klińska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6911518294

7.3.3) Ulica: Sędzimirów 79

7.3.4) Miejscowość: Sędzimirów

7.3.5) Kod pocztowy: 59-524

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 237513,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30
2026-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi