Sukcesywna usługa cateringowa przygotowania i dostawy posiłków do żłobka samorządowego
GMINA WASILKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00246230
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00246230/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-15 12:02
- Lokalizacja
- Wasilków, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-506e5b0f-192a-4b2b-99a3-5ce8082c46a1
- Identyfikator
- 9662104341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłkówUsługi gotowania posiłków
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00246230 z dnia 2026-05-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywna usługa cateringowa przygotowania i dostawy posiłków do żłobka samorządowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WASILKÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659183
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Białostocka 7
1.5.2.) Miejscowość: Wasilków
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-010
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@wasilkow.pl, p.kaminska@wasilkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wasilkow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-506e5b0f-192a-4b2b-99a3-5ce8082c46a11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna usługa cateringowa przygotowania i dostawy posiłków do żłobka samorządowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-506e5b0f-192a-4b2b-99a3-5ce8082c46a1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246230
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00061332/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Sukcesywna usługa cateringowa przygotowania i dostawy posiłków do żłobka samorządowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224399
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SS.271.2.2026.PK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna usługa cateringowa przygotowania i dostawy posiłków do Żłobka Miejskiego w Wasilkowie zgodnie z ogólnym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie wyznaczonym na składanie ofert, tj. do dnia 15.05.2026 r. do godziny 10:00, nie wpłynęła żadna oferta.| 2026-05-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |