Budowa budynku magazynowego

Gmina Kruklanki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00246296
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00246296/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-15 12:19
Lokalizacja
Kruklanki, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ca564a0a-d8c2-4efb-a605-c55010750b43
Identyfikator
8451982653
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągówRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY S.C. MAREK SŁOWIKOWSKI SŁAWOMIR SŁOWIKOWSKIGołdap, PL · lot 0
798 270 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00246296 z dnia 2026-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku magazynowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kruklanki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671248

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 22 Lipca 10

1.5.2.) Miejscowość: Kruklanki

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-612

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 874217002

1.5.8.) Numer faksu: 874217002

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@kruklanki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kruklanki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.kruklanki.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku magazynowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca564a0a-d8c2-4efb-a605-c55010750b43

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246296

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025528/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa budynku magazynowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00148563

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 629249,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Budowa budynku magazynowego”.

2. Zakres zamówienia
2.1. powierzchnia zabudowy – 300,00 m²,
2.2. powierzchnia użytkowa – 257,60 m²,
2.3. kubatura – 1395,00 m³.

3. Przedmiotem zamówienia są następujące roboty budowlane:
3.1. roboty budowlane
3.1.1. roboty ziemne
3.1.2. fundamenty,
3.1.3. izolacje fundamentów i ścian podziemia
3.1.4. ściany nadziemia,
3.1.5. wieńce, belki, nadproża,
3.1.6 słupy,
3.1.7 ścianki działowe,
3.1.8. stolarka okienna i drzwiowa
3.1.9 elewacja budynku,




3.2. instalacje elektryczne
3.2.1. rozdzielnice,
3.2.2. instalacja oświetleniowa
3.2.3. instalacja gniazd
3.2.4. instalacja PV
3.2.5. instalacja odgromowa

3.3. instalacje sanitarne
3.3.1. instalacja wodociągowa,
3.3.2. instalacje kanalizacji sanitarnej
3.3.3. wentylacja,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 798270,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 798270,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 798270,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany S.C. Marek Słowikowski, Sławomir Słowikowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 790335378

7.3.3) Ulica: Kolejowa 10

7.3.4) Miejscowość: Gołdap

7.3.5) Kod pocztowy: 19-500

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 798270,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2026-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane