Remont pomieszczeń na parterze budynku Placówki Terenowej KRUS w Jeleniej Górze.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00246745
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00246745/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-15 13:43
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03e08e92-2c77-4406-be1a-61d48f0afc21
Identyfikator
5260013054
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty malarskieKładzenie i wykładanie podłógRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ ZUBOWSKIWrocław, PL · lot 0
408 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00246745 z dnia 2026-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń na parterze budynku Placówki Terenowej KRUS w Jeleniej Górze.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01251326200117

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców Śląskich

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-333

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wroclaw@krus.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/krus

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.krus.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


ubezpieczenia rolnicze

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń na parterze budynku Placówki Terenowej KRUS w Jeleniej Górze.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03e08e92-2c77-4406-be1a-61d48f0afc21

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246745

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00127318/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont pomieszczeń na parterze budynku Placówki Terenowej KRUS w Jeleniej Górze.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00195309

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1500-OP.261.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 332634,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń na parterze budynku Placówki Terenowej KRUS w Jeleniej Górze przy Al. Jana Pawła II 13 o powierzchni 150 m², obejmującego salę obsługi interesantów, dwa gabinety lekarskie oraz toaletę dla osób ze szczególnymi potrzebami, zgodnie z wytycznymi w zakresie standardu wizualizacji budynków jednostek organizacyjnych KRUS.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Część III SWZ oraz w Dokumentacji technicznej stanowiącej Część IV SWZ: projekt techniczny, przedmiar robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), wytyczne w zakresie standardu wizualizacji, kolorystyki oraz oznakowania pomieszczeń oraz części ogólnodostępnych budynków jednostek organizacyjnych KRUS.
3. Zamawiający zaznacza, że podstawą do obliczenia ryczałtowej ceny oferty jest dokumentacja techniczna, o której mowa w pkt. 2 oraz wymagania określone w umowie.
4. Prace objęte przedmiotem zamówienia będą realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami, warunkami technicznymi i jakościowymi, sztuką budowlaną, przepisami bhp i p.poż.
5. Zamawiający zaznacza, iż w przypadku nie ujęcia w przedmiarze robót pozycji koniecznych do wykonania z punktu widzenia kompletności wykonania robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i sztuką budowlaną, a opisanych w projekcie, umowie lub STWIORB, Wykonawca zobowiązany jest do ich wykonania bez dodatkowego wynagrodzenia.
6. Wykonawca winien niezwłocznie zgłosić Zamawiającemu w trybie art. 284 Pzp wszelkie wątpliwości odnoszące się do opisu przedmiotu zamówienia, w szczególności wszelkie dostrzeżone błędy, niezgodności czy sprzeczności.
7. Wykonawca odpowiedzialny będzie za całokształt realizacji zadania, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia.
8. Zamawiający wymaga od Wykonawcy przy realizacji zamówienia należytej staranności, rozumianej jako staranność profesjonalisty w działalności objętej przedmiotem zamówienia.
9. Zamawiający wymaga udzielenia minimum 36 miesięcznej gwarancji na wykonany przedmiot umowy, liczone od daty odbioru całości zamówienia potwierdzonego protokołem odbioru końcowego bez uwag i naprawy ewentualnych usterek i wad w okresie gwarancyjnym.
10. Zamawiający zaznacza iż użyte w dokumentacji - załącznikach do SWZ przykłady nazw własnych produktów bądź producentów dotyczące określonych modeli, systemów, elementów, materiałów, urządzeń itp. mają jedynie charakter wzorcowy (przykładowy) i dopuszczone jest składanie ofert zawierających rozwiązania równoważne, które spełniają wszystkie minimalne wymagania techniczne i funkcjonalne wymienione w dokumentacji, przy czym Wykonawca zobowiązany jest wykazać w treści złożonej oferty ich równoważność załączając stosowne opisy techniczne i/lub funkcjonalne. Ponadto, jeżeli zastosowanie rozwiązań równoważnych pociąga za sobą konieczność dokonania zmian w dokumentacji (załączonej do SWZ), Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania dokumentacji zamiennej uwzględniającej wprowadzone zmiany na koszt własny i uzyskania jej akceptacji przez autora projektu.
11. Zamawiający dopuszcza przeprowadzenie wizji lokalnej po wcześniejszym uzgodnieniu z Zamawiającym terminu jej przeprowadzenia.
12. Dla przedmiotowego postępowania ustanowiony będzie nadzór w ramach obowiązków określonych w ustawie Prawo budowlane z dnia 7 lipca 1994 r. Wykonawca zobowiązany będzie do współdziałania z Inwestorem Zastępczym powołanym przez Zamawiającego, który będzie pełnił rolę Inspektora nadzoru inwestorskiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442100-8 - Roboty malarskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 408500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 539970,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 408500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU PROFES Andrzej Zubowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8981528399

7.3.3) Ulica: ul. Rubczaka 4

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-002

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 408500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Realizacja przedmiotu umowy nastąpi w terminie 120 dni od dnia przekazania miejsca wykonania robót.
2026-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane