Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla Gminy Szczerców

Gmina Szczerców

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00246834
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00246834/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-15 14:01
Lokalizacja
Szczerców, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aaeb2519-8e4b-4a45-ae47-bbc6086963db
Identyfikator
7692057289
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenuUsługi planowania przestrzennego

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ WOŹNIAKRzgów, PL · lot 0
959 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00246834 z dnia 2026-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla Gminy Szczerców

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szczerców

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647919

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pułaskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Szczerców

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-420

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 6318059

1.5.8.) Numer faksu: 6318079

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@szczercow.org

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szczercow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=83f19ac2-bb66-4c79-b19e-7ba26c253e4f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla Gminy Szczerców

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aaeb2519-8e4b-4a45-ae47-bbc6086963db

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246834

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PR.3.6721.1/2/3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 700000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla Gminy Szczerców obejmujących obszary położone w obrębach geodezyjnych: Bednarze, Borowa, Brzezie, Chabielice Kolonia, Chabielice, Dubie, Dzbanki, Grudna, Janówka, Lubiec, Magdalenów, Marcelów, Osiny, Osiny Kolonia, Podklucze, Podżar, Polowa, Stanisławów Pierwszy, Stanisławów Drugi, Szczercowska Wieś, Szczerców, Tatar, Załuże w granicach określonych na załącznikach graficznych zgodnie z Uchwałami Rady Gminy:
1) Uchwała Nr XXIII/206/26 Rady Gminy Szczerców z dnia 30 stycznia 2026 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu obrębu Załuże. https://szczercow.bip.gov.pl/studium-i-plan/
2) Uchwała Nr XXIII/207/26 Rady Gminy Szczerców z dnia 30 stycznia 2026 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu obrębu Chabielice Kolonia - etap II.https://szczercow.bip.gov.pl/studium-i-plan/
3) Uchwała Nr XXIV/222/26 Rady Gminy Szczerców z dnia 27 lutego 2026 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obrębów ewidencyjnych: Bednarze, Borowa, Brzezie, Chabielice Kolonia, Chabielice, Dubie I, Dubie II, Dubie III, Dzbanki, Janówka, Lubiec, Magdalenów, Marcelów, Osiny I, Osiny II, Podklucze, Podżar I, Podżar II, Podżar III, Podżar IV, Podżar V, Polowa, Stanisławów Pierwszy I, Stanisławów Pierwszy II, Stanisławów Drugi I, Stanisławów Drugi II, Stanisławów Drugi III, Szczercowska Wieś I, Szczercowska Wieś II, Szczercowska Wieś III, Tatar I, Tatar II. https://szczercow.bip.gov.pl/studium-i-plan/
4) Uchwała Nr XXV/233/26 Rady Gminy Szczerców z dnia 27 marca 2026 r. w sprawie zmiany uchwały nr XXIV/222/26 Rady Gminy Szczerców z dnia 27 lutego 2026 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obrębów ewidencyjnych: Bednarze, Borowa, Brzezie, Chabielice Kolonia, Chabielice, Dubie I, Dubie II, Dubie III, Dzbanki, Janówka, Lubiec, Magdalenów, Marcelów, Osiny I, Osiny II, Podklucze, Podżar I, Podżar II, Podżar III, Podżar IV, Podżar V, Polowa, Stanisławów Pierwszy I, Stanisławów Pierwszy II, Stanisławów Drugi I, Stanisławów Drugi II, Stanisławów Drugi III, Szczercowska Wieś I, Szczercowska Wieś II, Szczercowska Wieś III, Tatar I, Tatar II . https://szczercow.bip.gov.pl/studium-i-plan/
5) Uchwała Nr XXV/234/26 Rady Gminy Szczerców z dnia 27 marca 2026 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obrębów ewidencyjnych: Chabielice, Firlej, Kieruzele, Kuźnica Lubiecka, Rudzisko, Stanisławów Pierwszy, Zbyszek, Szczercowska Wieś . https://szczercow.bip.gov.pl/studium-i-plan/
6) Uchwała Nr XXVI/240/26 Rady Gminy Szczerców z dnia10 kwietnia 2026 w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obrębów ewidencyjnych: Grudna, Załuże, Szczerców, Niwy, Osiny Kolonia .
https://szczercow.bip.gov.pl/studium-i-plan/

4.5.3.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 959400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 959400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 959400 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MONDRAdesign Łukasz Woźniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7282558425

7.3.3) Ulica: Długa

7.3.4) Miejscowość: Rzgów

7.3.5) Kod pocztowy: 95-030

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 959400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2026-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi