Dostawa i montaż pierwszego wyposażenia w nowym budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących w Radomiu w ramach zadania pn.: „Dobudowa budynku dydaktycznego”
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI NIESŁYSZĄCYCH W RADOMIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00246838
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00246838/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-15 14:02
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a52c7c5f-8709-42f9-a4c6-cb2a308062b4
- Identyfikator
- 7961710261
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne meble i wyposażenieKomputer biurkowyKomputery osobisteDrukarki atramentowe
Wykonawcy
2 przyznane
MARIUSZ KACZKOWSKIŚroda Wielkopolska, PL · lot 0
225 631,2 PLNDANUTA WALCZAKOlsztyn, PL · lot 1
197 607,75 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00246838 z dnia 2026-05-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż pierwszego wyposażenia w nowym budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących w Radomiu w ramach zadania pn.: „Dobudowa budynku dydaktycznego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI NIESŁYSZĄCYCH W RADOMIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000198321
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wernera 6
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@nieslyszacy.radom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieslyszacy.radom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12926421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż pierwszego wyposażenia w nowym budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących w Radomiu w ramach zadania pn.: „Dobudowa budynku dydaktycznego”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a52c7c5f-8709-42f9-a4c6-cb2a308062b4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246838
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00053085/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa i montaż pierwszego wyposażenia w nowym budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszącyh w Radomiu w ramach zadania pn.: ,,Dobudowa budynku dydaktycznego"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00193272
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/ZP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I pn.: „Dostawa i montaż mebli na wymiar”,Szczegółowe wymagania dot. przedmiotu zamówienia, tj. rodzaj i ilość oraz parametry poszczególnych urządzeń, materiałów i elementów zawiera załącznik do SWZ: „Specyfikacja wykonania i dostawy mebli na wymiar wraz z wykazem ilościowym dla SOSW dla Dzieci Niesłyszących im. Marii Grzegorzewskiej w Radomiu, ul. Wernera 6, 26-600 Radom” dot. przedmiotowej części.
Zamawiający wymaga, by Wykonawca udzielił na dostarczony przedmioty zamówienia gwarancji jakości (okres gwarancji w oparciu o § 15 SWZ) na okres min. 2 lat (dot. to okresu gwarancji udzielanej przez Wykonawcę, niezależnego od ewentualnych okresów gwarancji udzielanych przez producentów poszczególnych elementów, urządzeń, materiałów itp.).
Okres rękojmi zrównany jest z okresem gwarancji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
4.5.5.) Wartość części: 320000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II pn.: „Dostawa i montaż sprzętu komputerowego”.Szczegółowe wymagania dot. przedmiotu zamówienia, tj. rodzaj i ilość oraz parametry poszczególnych urządzeń, materiałów i elementów zawiera załącznik do SWZ: „Specyfikacja wraz z wykazem ilościowym zamówienia dostawy sprzętu komputerowego i multimedialnego dla SOSW dla Dzieci Niesłyszących im. Marii Grzegorzewskiej w Radomiu, ul. Wernera 6, 26-600 Radom” dot. przedmiotowej części.
Zamawiający wymaga, by Wykonawca udzielił na dostarczony przedmioty zamówienia gwarancji jakości (okres gwarancji w oparciu o § 15 SWZ) na okres min. 2 lat (dot. to okresu gwarancji udzielanej przez Wykonawcę, niezależnego od ewentualnych okresów gwarancji udzielanych przez producentów poszczególnych elementów, urządzeń, materiałów itp.).
Okres rękojmi zrównany jest z okresem gwarancji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30213300-8 - Komputer biurkowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30213000-5 - Komputery osobiste
30232150-0 - Drukarki atramentowe
4.5.5.) Wartość części: 261585,37 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 225631,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 996511,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 225631,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługowy Zakład Stolarski, Mariusz Kaczkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7861439445
7.3.4) Miejscowość: Środa Wielkopolska
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 225631,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 197607,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 486405,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 197607,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ogólnopolska Grupa IT, Danuta Walczak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5791326774
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 197607,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-05-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |