Remont pomieszczeń w Zespole Placówek Oświatowych Nr 1 w Białymstoku, ul. Dobra 3, 15-034 Białystok
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00247175
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00247175/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-15 21:28
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0b341ac-cf7d-43c5-b94d-e3c457605130
- Identyfikator
- 9662142821
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjne
Wykonawcy
1 przyznane
MATEUSZ PARAFIANOWICZZabłudów, PL · lot 0
258 300 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00247175 z dnia 2026-05-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń w Zespole Placówek Oświatowych Nr 1 w Białymstoku, ul. Dobra 3, 15-034 Białystok
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 386709067
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dobra 3
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-034
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpo1@um.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zpo1.bialystok.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b0b341ac-cf7d-43c5-b94d-e3c4576051301.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń w Zespole Placówek Oświatowych Nr 1 w Białymstoku, ul. Dobra 3, 15-034 Białystok2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0b341ac-cf7d-43c5-b94d-e3c457605130
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00247175
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00062076/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont pomieszczeń w Zespole Placówek Oświatowych Nr 1 w Białymstoku, ul. Dobra 3,15-034 Białystok
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189834
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPO1.26.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu 14 pokoi młodzieży (pokoje nr: 214, 227, 301, 303, 304, 305, 405, 409, 410, 415, 419, 428, 429, 431) zlokalizowanych w budynku Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1 w Białymstoku przy ul. Dobrej 3, 15-034 Białystok.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258300,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 493553,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 258300,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MatBud Mateusz Parafianowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 525279330
7.3.3) Ulica: ul. Bielska 25
7.3.4) Miejscowość: Zabłudów
7.3.5) Kod pocztowy: 16-060
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 258300,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-06-30 do 2026-08-18| 2026-05-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |