Świadczenie usług utrzymania zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m.st.

"ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY TARGÓWEK M.ST. WARSZAWY"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00247186
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00247186/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-15 23:08
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f1f1295-d7c8-482c-b50d-42fa7cb2239c
Identyfikator
5242522012
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ogrodniczeUsługi pielęgnacji drzewUsługi w zakresie trawnikówPrzycinanie żywopłotówUsługi wycinania drzew

Wykonawcy

1 przyznane

"AG-COMPLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa · lot 0
405 140,03 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00247186 z dnia 2026-05-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług utrzymania zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m.st.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY TARGÓWEK M.ST. WARSZAWY"

1.3.) Oddział zamawiającego: ZGN Targówek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016451807

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gościeradowska 5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-535

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgntargowek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgntargowek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/targowek.um.warszawa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie mieszkaniowym zasobem oraz powierzonym zasobem nieruchomości m.st. Warszawy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług utrzymania zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m.st.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f1f1295-d7c8-482c-b50d-42fa7cb2239c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00247186

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020328/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wykonywanie usług w zakresie pielęgnacji i renowacji zieleni oraz nawierzchni nieutwardzonych na terenach m. st. Warszawy zarządzanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203954

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGN-P-7/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są usługi pielęgnacji zieleni, obejmujące utrzymanie estetyki poprzez regularne koszenie trawników, strzyżenie żywopłotów, cięcia pielęgnacyjne, oraz usuwanie drzew na terenach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
‐ cięcia pielęgnacyjne drzew, redukcja koron, usunięcie odrostów pniowych i korzeniowych i wywóz urobku do kompostowni o obwodzie pnia nie mniej niż 41 cm,
‐ cięcia pielęgnacyjne krzewów,
‐ cięcia formujące żywopłoty z wywozem urobku do kompostowni,
‐ ścinanie drzew z wywozem urobku na kompostownie z frezowaniem karp o obwodzie pnia nie mniej niż 41 cm,
‐ wykonanie trawników dywanowych,
‐ koszenie trawy wraz z wywozem,
‐ odchwaszczanie krzewów na rabatach i żywopłotach wraz z korowaniem korą sosnową mieloną,
‐ palikowanie drzew,
‐ usuwanie wiatrołomów.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77300000-3 - Usługi ogrodnicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

77342000-9 - Przycinanie żywopłotów

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 405140,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 695352,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 405140,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „AG-COMPLEX” Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5240018775

7.3.3) Ulica: Płytowa

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-046

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 405140,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi