Budowa dwóch budynków mieszkalnych w miejscowości Gościno

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa KZN Bałtyk Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00247254
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00247254/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-17 13:43
Lokalizacja
Gościno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ad4e9d18-f838-4768-9f2d-c1d3fe827125
Identyfikator
6711858772
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty muroweZbrojenieBetonowanieTynkowanieKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskieInstalowanie drzwi i okienRoboty elewacyjneRoboty izolacyjneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneInstalowanie centralnego ogrzewaniaSłoneczne moduły fotoelektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

JANUSZ PAPROCKIŚWIDWIN, PL · lot 0
5 780 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00247254 z dnia 2026-05-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dwóch budynków mieszkalnych w miejscowości Gościno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa KZN Bałtyk Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 527135031

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipowa 13

1.5.2.) Miejscowość: Gościno

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-120

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@sim-kzn-baltyk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sim-kzn-baltyk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ad4e9d18-f838-4768-9f2d-c1d3fe827125

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa dwóch budynków mieszkalnych w miejscowości Gościno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad4e9d18-f838-4768-9f2d-c1d3fe827125

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00247254

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184432

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RB/01/2026/Bałtyk/PZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 14885275,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 5549134,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje, w szczególności, w szczególności, budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych (nr 4 i 5), dwukondygnacyjnych, zlokalizowanych w miejscowości Gościno przy ul. Osiedlowej na dz. 875/66 obręb 0084 Miasto Gościno wraz z miejscami postojowymi, w tym dla osób niepełnosprawnych, dojściami, zielenią (trawnikami, krzewami i drzewami), oraz dodatkowo na części dz. 875/65 obręb 0084 Miasto Gościno, miejscem do gromadzenia odpadów komunalnych (montaż wiaty śmietnikowej), a także ogrodzeniem i wykonaniem nawierzchni (z przygotowaniem terenu) pod montaż elementów placu zabaw. Przedmiot zamówienia obejmuje także budowę przyłącza wodociągowego i przyłącza kanalizacji sanitarnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45262520-2 - Roboty murowe

45262310-7 - Zbrojenie

45262300-4 - Betonowanie

45410000-4 - Tynkowanie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5780000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7949808,19 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5780000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane „IN-TECH” Janusz Paprocki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6720001172

7.3.3) Ulica: Drawska 54

7.3.4) Miejscowość: Świdwin

7.3.5) Kod pocztowy: 78-300

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5780000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 480 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane