Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Jabłonka do szkół w roku szkolnym 2024/2025

Centrum Usług Wspólnych w Jabłonce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00512176
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00512176/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-23 15:10
Lokalizacja
Jabłonka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-913c3760-416a-4f1b-ba87-239e7817fb23
Identyfikator
7352869367
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

3 przyznane

JANINA WNĘKLipnica Wielka 136, PL · lot 0
148 104 PLN
JANINA WNĘKLipnica Wielka 136, PL · lot 1
148 074,18 PLN
DAWID WNĘKLipnica Wielka 136, PL · lot 2
101 787,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00512176 z dnia 2024-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Jabłonka do szkół w roku szkolnym 2024/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Wspólnych w Jabłonce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 492902313

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3-go Maja 1

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonka

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-480

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@cuwjablonka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cuwjablonka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-913c3760-416a-4f1b-ba87-239e7817fb23

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


obsługa administracyjna, finansowa i organizacyjna obsługiwanych jednostek oświatowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Jabłonka do szkół w roku szkolnym 2024/2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-913c3760-416a-4f1b-ba87-239e7817fb23

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512176

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068678/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Jabłonka oraz z terenu Gminy Lipnica Wielka w roku szkolnym 2024/2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458084

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW.26.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 481837,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Dowóz uczniów z terenu Gminy Jabłonka do Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK, Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy SPSK, Branżowej Szkoły I Stopnia Specjalnej SPSK w Czerwiennem oraz Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 9 w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu do Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego „Pozytywka” w Rabce – Zdrój w roku szkolnym 2024/2025”.

2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wykonanie przewozu uczniów na trasach:

2.1. Część nr 1 „Dowóz uczniów z terenu Gminy Jabłonka do Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK, Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy SPSK, Branżowej Szkoły I Stopnia Specjalnej SPSK w Czerwiennem,
w roku szkolnym 2024/2025”.

Wykaz przystanków:
a) Lipnica Mała 259,448
b) Zubrzyca Dolna 105, 135
c) Zubrzyca Górna 26
d) Orawka 115
e) Jabłonka „Za Górą” okolice ul. Uroczej 2, ul. Ks. F. Machaja 36, ul. Kamieniec 22
f) pierwszy przystanek Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi i Technikum w Czarnym Dunajcu , ul. Kmietowicza 2
g przystanek ostatni – Katolicka Szkoła Podstawowa w Czerwiennem SPSK, Szkoła Specjalna Przysposabiającej do Pracy SPSK w Czerwiennem oraz Branżowa Szkoły I Stopnia Specjalnej SPSK w Czerwiennem (Adres szkół 34-407 Czerwienne 245)
h) do wykonania 2 kursy dziennie (1- rano, 1- popołudniu)
i) 1 kurs około 75 km, szacunkowa ilość kilometrów dowozów w dniach nauki szkolnej – ok 150 km/dziennie x 188 dni = 28 200,00 km
j) przewóz 7 uczniów (w tym 1 dziecko na wózku inwalidzkim (rozłożonym). Pojazd do przewozu winien być wyposażony dodatkowo w urządzenie umożliwiające wprowadzenie wózka do pojazdu (platforma najazdowa) oraz mocowanie dla wózka na czas trwania przewozu) + 1 opiekun; wg harmonogramu zajęć lekcyjnych
k) dowóz uczniów na godz. 9.00, powrót między godz. 13.00-16.00 – zgodnie z harmonogramem zajęć lekcyjnych.
Usługi przewozowe należy wykonywać zgodnie z ustalonym harmonogramem dostosowanym do planu nauczania danej placówki oświatowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 208888,89 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Dowóz uczniów z terenu Gminy Jabłonka do Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK, Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy SPSK, Branżowej Szkoły I Stopnia Specjalnej SPSK w Czerwiennem oraz Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 9 w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu do Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego „Pozytywka” w Rabce – Zdrój w roku szkolnym 2024/2025”.

2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wykonanie przewozu uczniów na trasach:

Część nr 2 „Dowóz ucznia z terenu Gminy Jabłonka oraz Gminy Lipnica Wielka do Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 9 w Nowym Targu w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu w roku szkolnym 2024/2025.

Wykaz przystanków:
a/Lipnica Wielka 1133 i 1150A
b/ Lipnica Mała 181b,
c/ Lipnica Mała 123, 508a, 565 (dowóz poniedziałek i piątek)
d/ Jabłonka, ul. Potokowa 5
e/ Zubrzyca Górna Zimna 540 B
f/ przystanek ostatni Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 9 w Nowym Targu w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu (adres: 34-400 Nowy Targ, ul. Jana Pawła II 85)
g) do wykonania 2 kursy dziennie (1- rano, 1- popołudniu)
Trasa winna przebiegać drogą gminną tzw. „Ślamczykówką”
h) 1 kurs około 56 km, szacunkowa ilość kilometrów dowozów w dniach nauki szkolnej – ok 112 km/dziennie x 188 dni = 21056/ dowóz 9 uczniów + 1 opiekun na godz. 8.00, powrót między godz. 13.00-16.00 – zgodnie z harmonogramem zajęć lekcyjnych.
Usługi przewozowe należy wykonywać zgodnie z ustalonym harmonogramem dostosowanym do planu nauczania danej placówki oświatowej.
Zapewnienie opiekuna po stronie Wykonawcy

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 194962,96 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Dowóz uczniów z terenu Gminy Jabłonka do Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK, Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy SPSK, Branżowej Szkoły I Stopnia Specjalnej SPSK w Czerwiennem oraz Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 9 w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu do Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego „Pozytywka” w Rabce – Zdrój w roku szkolnym 2024/2025”.

2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wykonanie przewozu uczniów na trasach:

Część nr 3 „Dowóz ucznia z terenu Gminy Jabłonka do Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego „Pozytywka” w Rabce - Zdrój w roku szkolnym 2024/2025.

Wykaz przystanków
a/Jabłonka, ul. Ks. S. Góreckiego 2
b/Podwilk 205 A
c/ ostatni przystanek Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno – Wychpwawczy Pozytywka, ul. Zakopiańska 10F, 34 – 700 Rabka - Zdrój
g) do wykonania 2 kursy dziennie (1- rano, 1- popołudniu)
h) 1 kurs około 28 km, szacunkowa ilość kilometrów dowozów w dniach nauki szkolnej – ok 56 km/dziennie x 188 dni = 10528 km dowóz 2 uczniów + 1 opiekun na godz. 8.00, powrót między godz. 13.00-16.00 – zgodnie z harmonogramem zajęć lekcyjnych.
Usługi przewozowe należy wykonywać zgodnie z ustalonym harmonogramem dostosowanym do planu nauczania danej placówki oświatowej.
UWAGA: Wykonawca zapewni przewóz opiekunowi podczas przejazdu (tam i z powrotem) na trasie Rabka - Zdrój – Jabłonka oraz Jabłonka – Rabka - Zdrój.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 77985,19 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 148929,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 213192,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 148929,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Przewozowa Jankara Janina Wnęk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7351695764

7.3.4) Miejscowość: Lipnica Wielka 136

7.3.5) Kod pocztowy: 34-483

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 148104,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-27

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 148948,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148948,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 148948,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Przewozowa JANKARA Janina Wnęk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7351695764

7.3.4) Miejscowość: Lipnica Wielka 136

7.3.5) Kod pocztowy: 34-483

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 148074,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-27

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 102332,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 136442,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 102332,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DAWID WNĘK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 735279881

7.3.4) Miejscowość: Lipnica Wielka 136

7.3.5) Kod pocztowy: 34-483

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 101787,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-27

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi