Montaż drzwi wejściowych i systemów wspomagania otwierania na potrzeby projektu „Udostępniamy się” realizowanego przez MOPS we Wrocławiu w ramach programu PFRON „Dostępna Przestrzeń Publiczna”.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00512257
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00512257/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-23 15:44
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b14048c-aa66-4fe7-87b6-27702f8a0803
- Identyfikator
- 8961004718
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00512257 z dnia 2024-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż drzwi wejściowych i systemów wspomagania otwierania na potrzeby projektu „Udostępniamy się” realizowanego przez MOPS we Wrocławiu w ramach programu PFRON „Dostępna Przestrzeń Publiczna”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
1.3.) Oddział zamawiającego: MOPS
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930000260
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Strzegomska 6
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-611
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 71 7822397
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpu@mops.wroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mops.wroclaw.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż drzwi wejściowych i systemów wspomagania otwierania na potrzeby projektu „Udostępniamy się” realizowanego przez MOPS we Wrocławiu w ramach programu PFRON „Dostępna Przestrzeń Publiczna”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b14048c-aa66-4fe7-87b6-27702f8a0803
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512257
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00014486/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wymiana drzwi wejściowych oraz montaż systemu wspomagania otwierania drzwi w obiektach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Zadanie realizowane w ramach projektu Dostępna Przestrzeń Publiczna.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490677
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty (postępowanie nr DZOB.281.13.2024), a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Wykonawca zaproszony w postępowaniu w trybie z wolnej ręki numer DZOB.281.14.2024, nie przystąpił do negocjacji i nie doszło do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, a postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 8 ustawy PZP. W związku z powyższym należy wysłać zaproszenie do wykonawcy, który przystąpi do negocjacji.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZOB.281.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamawiający podzielił zamówienie na 2 zadania tj.:
1. Zadanie nr 1: wymiana drzwi wejściowych i montaż systemów wspomagania otwierania wraz z oklejaniem kontrastowym
drzwi w 3 lokalizacjach.
2. Zadanie nr 2: montaż systemów wspomagania otwierania wraz z oklejaniem kontrastowym drzwi w 2 lokalizacjach.
Przedmiot zamówienia dla zadania nr 1 obejmuje:
1) dostawę i montaż drzwi wejściowych i systemów wspomagania otwierania wraz z oklejaniem kontrastowym drzwi,
2) demontaż i utylizację zdemontowanych drzwi oraz gruzu powstałego podczas demontażu.
3) obróbkę zamontowanych drzwi wraz z malowaniem oraz uzupełnieniem potencjalnie uszkodzonych powierzchni w trakcie
demontażu.
4) demontaż i ponowny montaż elementów systemu domofonowego.
Roboty w ramach zadania nr 1 należy wykonać we Wrocławiu, w budynkach Zamawiającego, w następujących
lokalizacjach:
1) ul. Kniaziewicza 29,
2) ul. Kamieńskiego 190,
3) ul. Strzegomska 6.
Przedmiot zamówienia dla zadania nr 2 obejmuje montaż systemów wspomagania otwierania wraz z oklejaniem
kontrastowym drzwi.
Roboty w ramach zadania nr 2 należy wykonać we Wrocławiu, w budynkach Zamawiającego, w następujących
lokalizacjach:
1) ul. Hubska 30-32,
2) ul. Zachodnia 1-3.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45410000-4 - Tynkowanie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zaproszony Wykonawca nie przystąpił do negocjacji i tym samym negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego| 2024-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |