Zagospodarowanie terenu parku przypałacowego wraz z instalacjami elektrycznymi i niskoprądowymi, budową ogrodzenia oraz małej architektury.

Gmina Radzyn Podlaski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00248007
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00248007/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-18 11:03
Lokalizacja
Radzyń Podlaski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8230d1e5-2b7b-440a-a5e9-61444415657a
Identyfikator
5381850636
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEMYSŁAW DYBCIAKSięciaszka Trzecia 11,, PL · lot 0
3 013 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00248007 z dnia 2026-05-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu parku przypałacowego wraz z instalacjami elektrycznymi i niskoprądowymi, budową ogrodzenia oraz małej architektury.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radzyn Podlaski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237457

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 32

1.5.2.) Miejscowość: Radzyń Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@radzynpodlaski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=399

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8230d1e5-2b7b-440a-a5e9-61444415657a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu parku przypałacowego wraz z instalacjami elektrycznymi i niskoprądowymi, budową ogrodzenia oraz małej architektury.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8230d1e5-2b7b-440a-a5e9-61444415657a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248007

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000625/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Poprawa atrakcyjnosci turystycznej ogrodów przypałacowych w Zespole Pałacowo- Parkowym w Branicy Radzyńskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Poprawa atrakcyjności turystycznej ogrodów przypałacowych w Zespole-Pałacowo Parkowym w Branicy Radzyńskiej w ramach Funduszy Europejskich dla Lubelskiego na lata 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00167696

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I-ZK.271.02.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2695412,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rewitalizacji parku w Branicy Radzyńskiej jako części założenia pałacowo parkowego w ramach zadania „Poprawa atrakcyjności turystycznej ogrodów przypałacowych w zespole pałacowo-parkowym w Branicy Radzyńskiej wpisanym do wojewódzkiego rejestru zabytków pod numerem A/410 w Branicy Radzyńskiej.”
W zakres prac planowanej inwestycji wchodzi odtworzenie i wytyczenie nowych alejek i ścieżek, montaż infrastruktury technicznej w postaci oświetlenia, montaż małej architektury w postaci ławek, altan itp. Planowane prace polegać będą również na pracach pielęgnacyjnych istniejącego drzewostanu, w tym usunięcie wybranych drzew, wykonanie nasadzeń, a także wykonanie nowych założeń ogrodowych w bliskim sąsiedztwie budynku pałacowego. Ponadto planuje się budowę ogrodzenia od strony drogi dojazdowej, a także demontaż i wymianę na nowe ogrodzenia działki w pozostałych granicach opracowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3013500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6743898,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3013500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MON-PLAST Przemysław Dybciak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 362969367

7.3.4) Miejscowość: Sięciaszka Trzecia 11A

7.3.5) Kod pocztowy: 21-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3013500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane