Prace eksploatacyjno-interwencyjne urządzeń oczyszczających wody opadowe i roztopowe zlokalizowanych na drogach wojewódzkich Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich

Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00248064
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00248064/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-18 11:15
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7214dae9-3277-4bb5-a8f0-dc7210033bd2
Identyfikator
9591506120
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ochrona środowiska

Wykonawcy

1 przyznane

EKOSERVICE Sp. z o.o. USŁUGI Sp. k.Rzeszów, PL · lot 0
229 991,4 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00248064 z dnia 2026-05-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Prace eksploatacyjno-interwencyjne urządzeń oczyszczających wody opadowe i roztopowe zlokalizowanych na drogach wojewódzkich Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich

1.3.) Oddział zamawiającego: Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009337

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 72

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-734

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 413470480

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szdw.kielce.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szdw.kielce.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szdw-kielce.logintrade.net/zapytania_email,227621,ca4379664046dd454f45e5b054c589f9.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace eksploatacyjno-interwencyjne urządzeń oczyszczających wody opadowe i roztopowe zlokalizowanych na drogach wojewódzkich Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7214dae9-3277-4bb5-a8f0-dc7210033bd2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248064

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042342/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Prace eksploatacyjno - interwencyjne urządzeń oczyszczających wody opadowe lub roztopowe

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00178032

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 15.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 429846,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie prac eksploatacyjno-interwencyjnych urządzeń oczyszczających wody opadowe i roztopowe oraz utrzymanie i konserwacja Przepompowni Wód Deszczowych zlokalizowanych na drogach wojewódzkich Świętokrzyskiego Zarząd Dróg Wojewódzkich w podziale na trzy zadania częściowe:
1) Zadanie Nr 1: Prace eksploatacyjno – interwencyjne urządzeń oczyszczających wody opadowe i roztopowe zlokalizowanych na terenie Rejonu Dróg Wojewódzkich w Zgórsku.
2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji zamówienia i sposób płatności zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) wraz z przedmiarami, stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ, wzór umowy stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90720000-0 - Ochrona środowiska

4.5.5.) Wartość części: 202936,32 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie prac eksploatacyjno-interwencyjnych urządzeń oczyszczających wody opadowe i roztopowe oraz utrzymanie i konserwacja Przepompowni Wód Deszczowych zlokalizowanych na drogach wojewódzkich Świętokrzyskiego Zarząd Dróg Wojewódzkich w podziale na trzy zadania częściowe:
1) Zadanie Nr 2: Prace eksploatacyjno – interwencyjne urządzeń oczyszczających wody opadowe i roztopowe zlokalizowanych na terenie Rejonu Dróg Wojewódzkich w Staszowie.
2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji zamówienia i sposób płatności zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) wraz z przedmiarami, stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ, wzór umowy stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90720000-0 - Ochrona środowiska

4.5.5.) Wartość części: 180543,49 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie prac eksploatacyjno-interwencyjnych urządzeń oczyszczających wody opadowe i roztopowe oraz utrzymanie i konserwacja Przepompowni Wód Deszczowych zlokalizowanych na drogach wojewódzkich Świętokrzyskiego Zarząd Dróg Wojewódzkich w podziale na trzy zadania częściowe:
1) Zadanie Nr 3: Utrzymanie i konserwacja Przepompowni Wód Deszczowych zlokalizowanych na drogach wojewódzkich woj. świętokrzyskiego: DW 728 w km 92+000 m. Brody, DW 764 w km 72+150 m. Połaniec, DW 786 w km 109+650 m. Piekoszów, DW 768 Obw. Kazimierzy Wielkiej.
2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji zamówienia i sposób płatności zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) wraz z przedmiarami, stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ, wzór umowy stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90720000-0 - Ochrona środowiska

4.5.5.) Wartość części: 46366,72 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 229991,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 229991,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229991,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKOSERVICE Sp. z o.o. USŁUGI Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5170338201

7.3.3) Ulica: pl. Kilińskiego 2

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-005

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229991,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Pozostała w postępowaniu oferta z najniższą ceną w zakresie zadania nr 2, niepodlegająca odrzuceniu, złożona przez Wykonawcę EKOSERVICE Sp. z o.o. USŁUGI Sp.k., pl. Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 196 000,00 zł , a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do kwoty zaoferowanej przez ww. Wykonawcę, tj. do kwoty 270 054,00 zł.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270054,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 270054,00 PLN

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Pozostała w postępowaniu oferta z najniższą ceną w zakresie zadania nr 3, niepodlegająca odrzuceniu, złożona przez Wykonawcę EKOSERVICE Sp. z o.o. USŁUGI Sp.k., pl. Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 51 000,00 zł , a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do kwoty zaoferowanej przez ww. Wykonawcę, tj. do kwoty 69 390,00 zł.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69390,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69390,00 PLN

2026-05-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi